Статуя Христа з Гараджау

Статуя Христа в Гараджау

Статуя Христа Царя височіє на висоті близько 15 метрів на високій скелі над морем, щоб захистити всіх рибалок Мадейри. Вночі вона підсвічується і слугує маяком.

Переглянути житло на Мадейрі

Побудована в 1927 році в стилі ар-деко, статуя нічим не відрізняється від більш відомих статуй в Ріо-де-Жанейро або Лісабоні. Вона стоїть у невеликому районі Гаражау, між Фуншалом і Канісу, і звідси відкривається нескінченний вид на дикі скелі та забудовану смугу Фуншала.

Тут є оглядовий майданчик і коротка пішохідна доріжка від автостоянки (безкоштовно). Також є коротка і дуже крута канатна дорога Teleférico do Garajau , яка спускається від краю скелі до гарного галькового пляжу з більш елітним романтичним рестораном. До пляжу також можна дістатися автомобілем по нещодавно збудованій звивистій дорозі.

Поїздка на канатній дорозі коштує 3 євро (в обидва кінці) і працює з 10 ранку до 6 вечора.

Найближча автобусна зупинка знаходиться приблизно в 150 метрах від автостоянки, а автобусні маршрути 109, 136 і 155 курсують з Фуншала з автобусною компанією Eacl (див. розклад). Квитки коштують 2,20 євро і купуються у водія.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".