Termas da Ferraria

Termas de Ferraria

Найзахідніша точка Сан-Мігеля - це також одне з найкрасивіших місць, звідки відкривається вид на бурхливий океан і дико порізане скелясте узбережжя з високих скель.

На додаток до захоплюючих краєвидів, у місці під назвою Пунта-де-Феррарія ви також натрапите на термальні джерела з невеликою купальнею під назвою Термас-да-Феррарія.

Оберіть готель на березі моря в Сан-Мігелі

Хоча курорт офіційно функціонує, ви знайдете лише один невеликий бетонний басейн і маленьке кафе.

Набагато цікавішими є околиці, якими можна абсолютно вільно подорожувати з прилеглої автостоянки. Відстані вздовж узбережжя невеликі (до 200 метрів), а далі починаються високі скелі, по яких неможливо ходити. Тому виділіть на відвідування приблизно годину-півтори.

Найбільшою місцевою визначною пам'яткою є природні басейни, створені застиглою лавою біля берегів, які наповнені сумішшю холодної океанської води і теплої води термальних джерел. До цих басейнів можна вільно дістатися по коротких сходах і відвідати їх безкоштовно.

Як дістатися до Пунта-де-Феррарія?

До узбережжя можна дістатися лише автомобілем. Ви знайдете велику безкоштовну автостоянку, до якої веде нова асфальтована дорога, що спускається серією серпантинів від вершини скель до головної кільцевої дороги навколо острова. Поворот з головної дороги позначений маленьким коричневим знаком "Ferraria", а відстань від Понта-Делгади становить 26 км.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".