Сан-Мігель - що робити

Лагоа-Сан-Мігель

Дізнайтеся, чим зайнятися в Сан-Мігелі, куди поїхати на екскурсії та як розважитися під час відпустки.

Піші прогулянки та природна краса

Острів ідеально підходить для піших прогулянок. Привабливий ландшафт пропонує цілий ряд захоплюючих дух пейзажів, а місцевий цілорічно зелений і квітучий дуже суворий ландшафт - це головне, заради чого туристи приїжджають на Сан-Мігель.

Кожне сходження на вулкан буде незабутнім. Сан-Мігель пропонує безліч різноманітних походів, які дуже детально описані, наприклад, на офіційному туристичному сайті trails.visitazores.com.

Є багато велосипедних маршрутів на вибір, найкращі з них - Serra Devassa (похід через вулкани до озер), Moinhos da Ribeira Funda (похід до покинутих водяних млинів) або Faial de Terra (похід через водоспади до покинутого села). Повні описи всіх походів можна знайти за посиланням вище.

Найпопулярнішими місцями для піших прогулянок є район величезної кальдери з озерами Сете-Сідадеш або околиці озера Фурнас.

Коротші походи можна здійснювати абсолютно скрізь, де можна припаркувати машину. Зрештою, подорожувати островом на автомобілі з безліччю коротких зупинок і прогулянок - одне з найпопулярніших занять на Сан-Мігелі.

Забронюйте готель на Сан-Мігелі заздалегідь

Термальні басейни

Окрім піших прогулянок, ще однією головною принадою острова є відвідування численних термальних джерел, в яких прийнято купатися. Термальна залізна вода б'є з десятків місць на острові, серед яких найпопулярнішими є наступні:

Спостереження за китами та дельфінами

Азорські острови також приваблюють відвідувачів круїзами, які пропонують спостереження за дельфінами, а також за китами.

Основний сезон спостереження за китами триває з квітня по жовтень. У період з квітня по травень великі кити, такі як фінвалы, більш численні, в той час як горбаті кити припливають у жовтні. Менших дельфінів можна побачити майже в будь-який час.

Круїзи організовуються на півдня (близько 3 годин) і коштують досить дорого - від 70 євро до 110 євро за півдня. Оскільки води навколо острова повні морських ссавців, круїз - це незабутній досвід.

Приклади агентств:

У великих центрах ви можете насолодитися заходом сонця на катамарані, підводним плаванням або плаванням з дельфінами. Офіси також пропонують різні сафарі на джипах. Якщо у вас є трохи сміливості, ви можете самостійно побродити сільською місцевістю.

Пляжі та купання

Незважаючи на дике узбережжя, Сан-Мігель пропонує багато місць, придатних для купання. Хоча кількість піщаних пляжів невелика, є багато місць, де можна знайти скелясті береги, придатні для входу у воду. Просто об'їжджайте острів і зупиняйтеся в місцях, які вам подобаються, їх тут десятки.

Оглядові майданчики

Однією з визначних пам'яток для відвідувачів острова є оглядові майданчики. Вони завжди облаштовані, щоб зробити зупинку максимально комфортною. Також часто зустрічаються так звані парки відпочинку (Parque de Merendas), іноді вони знаходяться на оглядових майданчиках, іноді просто вздовж доріг. Це місця для відпочинку на природі з лавками та барбекю. Тут не проблема зупинитися і провести день або вечір за барбекю або просто посидіти на пікніку.

Для ботаніків

Любителі ботанічних садів знайдуть парк Terra Nostra захоплюючим, але столичні парки також варті уваги. Азорські острови кишать екзотичними видами рослин, що робить кожну прогулянку на природі унікальним досвідом.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".