Доступ з аеропорту Антигуа

Антигуа і Барбуда

Безпосередньо до аеропорту немає громадського транспорту, і більшість пасажирів добираються або організованим трансфером з готелю, або на таксі, або на орендованому автомобілі.

Оренда автомобіля

В аеропорту є кілька відомих компаній з прокату автомобілів (Avis, Hertz, Thrifty тощо), всі вони розташовані в невисокій будівлі перед старим терміналом. Більшість пасажирів прибувають до нового терміналу, з якого немає вказівників, що ведуть до пунктів прокату автомобілів. Вийдіть з вестибюлю аеропорту і поверніть ліворуч. Просто поверніть за ріг, пройдіть 100 метрів до старого терміналу і ви побачите пункти прокату.

Ціни на оренду невеликого автомобіля на тиждень у високий сезон (з грудня по квітень) сягають близько 400 доларів США. У низький сезон ви також можете орендувати автомобіль на тиждень за 350 доларів США.

Ми наполегливо рекомендуємо бронювати автомобіль заздалегідь. Пропускна здатність місцевих прокатних компаній невелика, і буває, що автомобілі розпродаються навіть за 3 місяці до запланованої поїздки.

В Антигуа і Барбуді рухайтеся ліворуч.

Для отримання детальної інформації про водіння на острові дивіться путівник по Антигуа і Барбуді.

Таксі

Офіційна стоянка таксі знаходиться за межами залу прильоту нового терміналу і позначена жовтим знаком "Диспетчер таксі". Ціни в аеропорту фіксовані, а оплату зазвичай можна здійснити лише готівкою, але можна і в доларах США.

  • Сент-Джонс - 12 usd
  • Jolly Harbour - 25 usd
  • Дікенсон-Бей - 17 usd
  • Англійська гавань, Фалмут, Олд-Роуд, Урлінгс, Халф-Мун-Бей - 32 USD
  • Лонг-Бей - 29 usd

Автобус

Найближча автобусна зупинка знаходиться на Мейн-стріт приблизно за 350 метрів від терміналу біля заправки (див. google.com/maps). По цій вулиці проходить лінія 42, яка закінчується на Східному автовокзалі в Сент-Джонсі. Автобус не під'їжджає безпосередньо до терміналу і не є зручним видом транспорту для мандрівників з великим багажем.

Крім того, автобуси не є справжніми автобусами, а лише мікроавтобусами або маленькими фургонами з дуже тісним салоном.

Квиток коштує 2,25 xcd і оплачується готівкою водієві на виході, якщо ви їдете в напрямку аеропорту. В іншому напрямку квиток оплачується при посадці.

Автобуси на острові не мають регулярного розкладу і виходять на маршрут, коли заповнюються. Лінія 42 ходить приблизно 1-2 рази на годину. Вранці та вдень може бути до 3 рейсів на годину.

Для отримання додаткової інформації про пересування островом дивіться наш путівник по Антигуа і Барбуді.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".