Трансфер в аеропорту Антигуа

Антигуа і Барбуда

Аеропорт має 2 термінали. Більший сучасний термінал з лівого боку аеропорту використовується для більшості міжнародних рейсів. Ця будівля велика, простора і дуже світла.

Зал прильоту знаходиться з правого боку терміналу, стійки реєстрації - з лівого, а служба безпеки - на першому поверсі.

Невеликий старий термінал знаходиться під диспетчерською вежею і обслуговує деякі менші авіакомпанії, що літають на навколишні острови.

Термінал не позначений на квитку, і ви також не знайдете його на табло вильоту. Якщо на табло вильотів вказані стійки реєстрації від 28 до 39, вам потрібно йти до старого терміналу. Всі інші номери стійок можна знайти в новому терміналі.

Трансфер між рейсами

Аеропорт є одним з відносно важливих центрів пересадок в Карибському регіоні.

Ви часто здійснюєте пересадку в Антігуа на шляху з південних островів Карибського басейну (Барбадос, Сент-Люсія, Домініка) на північні острови (Сент-Мартін, Тортола, Теркс і Кайкос).

Якщо у вас обидва рейси в одному бронюванні (трансфер гарантується авіакомпанією), ви не покидаєте транзитну зону, а ваш багаж буде перенесено автоматично. Під час пересадки ви не проходите паспортний контроль, а лише контроль служби безпеки.

Якщо ви пересідаєте на рейси, що відправляються зі старого терміналу (типові напрямки - Монтсеррат, Барбуда або Ангілья), ви завжди повинні пройти імміграційний контроль, забрати свій багаж і пройти до старого терміналу.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".