Доступ з аеропорту Аяччо

Аяччо

Аеропорт з'єднаний з центром міста Аяччо автобусною лінією 12. Термінал також є домом для багатьох компаній з прокату автомобілів, які є найбільш практичним видом транспорту по Корсиці.

Оренда автомобіля

Прилавки багатьох компаній з прокату автомобілів можна знайти прямо в залі прильоту.

Завжди бронюйте оренду автомобіля заздалегідь. Якщо ви подорожуєте у високий сезон (червень-вересень), ми рекомендуємо бронювати принаймні за 2 місяці.

Ціни на тижневу оренду починаються від 250 євро влітку, якщо бронювати заздалегідь.

Порівняти ціни на оренду авто - аеропорт Аяччо

Міський автобус

Існує пряме сполучення з центром Аяччо на автобусній лінії 8. Автобус прямує через історичний центр до головного залізничного вокзалу.

На лінії діє спеціальний аеропортовий тариф, і ви не можете скористатися цілоденним тарифом 4 євро або звичайним міським тарифом 1 євро.

  • Ціна - 10 євро при купівлі у водія / 6 євро при купівлі через мобільний додаток (Google Play / App Store)
  • Частота - 60 хвилин
  • Час у дорозі - 30 хвилин
  • Перший автобус з центру - 5:00
  • Останній автобус з аеропорту - 23:20
  • Розклад та ціни на квитки: mobilite.muvitarra.fr

Найдешевші готелі в Аяччо

Поїзд

Найближча залізнична станція до Ріканту знаходиться за 2200 метрів від аеропорту, до неї можна дійти пішохідною доріжкою вздовж пляжу, див. мапу.

Розклад поїздів та іншу інформацію можна знайти на офіційному сайті: cf-corse.corsica.

Загалом через станцію Ріканту за маршрутом Аяччо-Мезана з нерегулярними інтервалами проходить 13 поїздів на день у будні та 3 поїзди у вихідні.

Тут також зупиняються поїзди далекого прямування за маршрутом Аяччо - Мезана - Корте - Казамоцца - Бастія, 5 разів на день у будні та 3 рази у вихідні.

Квитки можна придбати у кондуктора всередині поїзда, а ціни на них такі:

  • Ріканту - Аяччо: 2 євро
  • Ріканту - Корте: 11,50 євро
  • Ріканту - Бастія: 21,60 євро

Таксі / Uber

Офіційні таксі завжди доступні в достатній кількості в аеропорту. Ціни високі, і до центру міста Аяччо, що за 6,5 км, ви заплатите близько 25 євро.

В Аяччо також є мобільний додаток Uber, який пропонує ціну до центру від 16 до 20 євро. Однак доступність автомобілів не дуже хороша, і рано вранці або пізно ввечері ви можете чекати на машину більше 20 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".