Доступ з аеропорту Болонья

Болонья

До терміналу ходить автоматична електричка з центру, громадський транспорт - автобуси та міжміське сполучення з іншими італійськими містами.

Посилання Ціна Час у дорозі Частота
Marconi Express 12,80 eur
23,30 eur (туди-назад)
6 хвилин 5-10 хвилин
Автобус Наветта Аеропорто 4 євро + 1,50 євро 35-40 хвилин 24 хвилини
Автобуси 81 та 91 1,50 євро 15 хвилин пішки
27 хвилин їзди
15 хвилин

Детальна інформація про різні види транспорту описана нижче. Але також відкрийте для себе наш незалежний путівник містом і сплануйте свою подорож разом з нами:

Експрес Марконі

Автоматизований потяг (монорельс) під назвою Marconi Express є основним, найшвидшим та найзручнішим видом транспорту між аеропортом та центром Болоньї.

Дешеві готелі в центрі Болоньї

Платформа знаходиться приблизно в 70 метрах перед терміналом, і ви точно не помилитеся - слідуйте за зеленими знаками Marconi Express. Потяг курсує до станції Bologna Centrale, звідки ви можете сміливо пересідати на потяги, що прямують до Ріміні, Флоренції, Мілану та по всій Італії.

 • Вартістьпроїзду - 12,80 євро / 23,30 євро в обидва боки
 • Час у дорозі - 7 хвилин
 • Частота - 7 хвилин вдень, 15 хвилин рано вранці та пізно ввечері
 • Офіційна інформація: marconiexpress.it

Перший рейс з Центрального вокзалу відправляється о 5:40 ранку, останній з аеропорту - о 0:00 ночі.

Квитки можна придбати двома способами - традиційно в терміналах самообслуговування при отриманні багажу або безпосередньо при вході на залізничний вокзал, або приклавши платіжну картку на вхідних і вихідних турнікетах. Вартість проїзду буде списана автоматично.

Передбачте додатковий час на зворотній шлях до аеропорту, оскільки місткість поїзда становить близько 50 осіб, і вам, можливо, доведеться чекати на відправлення в напружений час.

Станція Marconi Express розташована на 1-му поверсі аеропорту, а сходи нагору ведуть прямо від виходу із зони прильоту.

На станції Bologna Centrale платформа знаходиться зовсім з іншого боку від центру та будівлі вокзалу. Вам потрібно пройти підземним переходом до самого його кінця на рівень вулиці Віа де' Карраччі.

Автобус Navetta Aeroporto 944

Безпосередньо від терміналу до лікарні Ospedale Maggiore також ходить автобус № 944, відомий як Navetta Aeroporto. Від станції Ospedale Maggiore лінії 18, 19, 35, 38 і 39 доставлять вас до історичного центру, а лінії 35, 38 і 39 - до вокзалу. Автобуси 38 і 39 ходять по колу. 38-й швидший на шляху до центру, 39-й - на шляху з центру.

Лінія 944 їде від аеропорту до лікарні 10 хвилин і відправляється з інтервалом у 20 хвилин.

Існує спеціальний тариф на лінії Navetta Aeroporto, де одна поїздка коштує 4 євро. На цій лінії немає 24-годинного квитка.

Ви можете придбати квиток наступними способами:

 • За допомогою власної кредитної картки, приклавши її до зеленого валідатора всередині автобуса.
 • через мобільний додаток Roger
 • онлайн на сайті ticketweb.tper.it
 • У торговому автоматі в залі прильоту

Щоб придбати квиток онлайн, ви повинні відсканувати QR-код з веб-сайту або додатку на зеленому валідаторі всередині автобуса. Ви не можете купити паперовий квиток вартістю 4 євро ніде в місті, коли подорожуєте до аеропорту.

Від станції Ospedale Maggiore ви вже можете скористатися звичайним міським тарифом за 1,50 євро або 24-годинним квитком за 6 євро. Їх не можна купити в автоматах в аеропорту, а лише в газетних кіосках у місті або через додаток Roger.

Перші два ранкові та два останні вечірні рейси лінії Navetta Aeroporto продовжуються до центру та до станції Bologna Centrale.

Детальну інформацію про цю лінію, включаючи розклад, можна знайти на tper.it/navettaaeroporto.

Автобус 54

Ви також можете сісти на автобус № 54 до зупинки Cintra Daziaria / Teatri di Vita (автобуси 13 і 86 в напрямку центру) або Birra (автобуси 81 і 91 в напрямку центру), щоб дістатися ближче до міських ліній.

Однак 54-й маршрут ходить лише раз на годину з 6:45 до 20:20. Ви можете скористатися денним квитком за 6 євро або разовим квитком на 75 хвилин за 1,50 євро. Однак, ви не можете купити ці квитки в автоматі в аеропорту, а водій не продає квитки.

Тому ви можете придбати квиток, просто приклавши картку до зеленого зчитувального пристрою в автобусі. Квитки на всі міські лінії Болоньї також можна придбати через мобільний додаток Roger.

Розклад доступний на сайті: tper.it/54.

Автобусна зупинка 54 знаходиться ліворуч від залу прильоту, поруч із зупинками міжміських автобусів до інших міст.

Міські автобуси від зупинки Birra

Автобуси від зупинки Birra, що знаходиться на відстані 1200 метрів, забезпечують більш часте недороге сполучення, ніж 54 лінія.

Ви можете дійти до зупинки Бірра пішки по тротуару за 15 хвилин.

З Бірри ви можете сісти на автобуси 81, 81A або 91, 91A (розклад можна знайти на сайті: www.tper.it/orari). Вони ходять кожні 15 хвилин до залізничного вокзалу Bologna Centrale і долають маршрут за 26 хвилин.

Квитки коштують 1,50 євро при купівлі в газетному кіоску Bar Incontro на зупинці Birra. Більше точок продажу можна знайти на сайті tper.it/rivendite. Квиток дійсний протягом 75 хвилин від позначки при посадці в автобус. Ви також можете скористатися 24-годинним квитком на ці лінії за 6 євро.

Крім того, квиток можна придбати через мобільний додаток Muver (доступний на: Google Play / App Store).

Нічний транспорт

Автоматичний потяг Macroni Express курсує з 5:40 ранку до 12:00 ночі. У нічний час його замінює автобус лінії 940 (див. розташування автобусної зупинки на вокзалі) з інтервалом в 20 хвилин з 0:10 до 1:30 в напрямку аеропорту, або з 4:30 до 5:40 в напрямку від аеропорту.

О 5:00 та 5:20 автобус 944 компанії Navetta Aeroporto також курсує безпосередньо до аеропорту зі станції Centrale. У напрямку від аеропорту останні два автобуси прибувають на вокзал о 0:15 та 0:45.

Оренда автомобіля

Хочете відправитися в автоподорож по італійській сільській місцевості або в сусідні Апеннінські гори? У такому випадку найкращим варіантом буде подорож на орендованому автомобілі.

Багато міжнародних та місцевих компаній з прокату автомобілів розташовані прямо в терміналі. Ціни на тиждень у високий сезон починаються від 290 євро. Уникайте прокатних компаній Goldcar з поганими відгуками.

Порівняти ціни та забронювати авто

Автобуси до Ріміні

Автобуси Shuttle Italy Airport з'єднують аеропорт Болоньї безпосередньо з Ріміні, із зупинкою в Чезені.

Найдешевше купувати квитки на сайті компанії: shuttleitalyairport.it

 • Вартість проїзду до Ріміні - 25 євро в один бік / 45 євро в обидва боки
 • Час у дорозі до Ріміні - 90 хвилин
 • Частота та розклад - приблизно раз на 2 години: shuttleitalyairport.it/timetables

Найдешевше дістатися через станцію Bologna Centrale (найдешевше з аеропорту з 1 пересадкою за 1,50 євро), звідки ходять поїзди Trenitalia за 10,80 євро.

Автобусна зупинка знаходиться приблизно в 100 метрах ліворуч від виходу з терміналу.

Автобуси до Флоренції

Аеропорт Болоньї безпосередньо з'єднаний з Флоренцією автобусами Appennino Shuttle.

Найдешевші квитки можна придбати на сайті компанії: appenninoshuttle.it

 • Вартість проїзду до Флоренції - 20 євро
 • Час у дорозі до Флоренції - 95 хвилин
 • Частота та розклад - приблизно раз на 2 години: appenninoshuttle.it

Найдешевше добиратися через станцію Bologna Centrale (найдешевше з аеропорту з 1 пересадкою за 1,50 євро), звідки ходять поїзди Trenitalia від 9,45 євро, або швидкі поїзди від 14,90 євро.

Автобусна зупинка знаходиться приблизно в 100 метрах ліворуч від виходу з терміналу.

Автобус до Феррари

Аеропорт Болоньї безпосередньо з'єднаний з Феррарою автобусами компанії Bus&Fly.

Найдешевші квитки можна придбати на сайті компанії: ferrarabusandfly.it

 • Вартість проїзду до Феррари - 17 євро
 • Час у дорозі до Феррари - 60 хвилин
 • Частота та розклад - близько 8 разів на день: ferrarabusandfly.it/timetable

Найдешевше добиратися через станцію Bologna Centrale (найдешевше з аеропорту з 1 пересадкою за 1,50 євро), звідки ходять поїзди Trenitalia від 5,20 євро.

Автобусна зупинка знаходиться приблизно в 100 метрах ліворуч від виходу з терміналу.

Таксі / Uber

Офіційна стоянка таксі знаходиться одразу за виходом із залу прибуття. Ціна розраховується за таксометром і варіюється від 20 до 25 євро залежно від місця призначення.

Мобільний додаток Uber також працює в Болоньї, але зазвичай доступні лише кращі автомобілі Uber Black за ціною близько 30 євро.

Стоянка таксі через мобільний додаток знаходиться на автостоянці за міжміськими автовокзалами.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".