Трансфер в аеропорту Болонья

Болонья

Аеропорт Болоньї використовує один термінал у формі підкови. Відстані не дуже великі, від одного кінця до іншого терміналу близько 500 метрів.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Болоньї

Всі стійки реєстрації та зона прильоту знаходяться на першому поверсі, а служба безпеки та виходи на посадку - на другому.

Інтерактивну карту терміналу можна знайти на офіційному сайті аеропорту.

Аеропорт Болоньї - один з найбільш переповнених з усіх європейських аеропортів, які ми відвідали. Хоча безпека добре організована і довгі черги не утворюються, транзитна зона дуже тісна і місць для сидіння катастрофічно не вистачає.

Пересадка між рейсами

Болонья не є типовим стикувальним аеропортом, і в переважній більшості випадків ви зможете зробити пересадку лише самостійно.

Якщо у вас вже є посадковий талон на стикувальний рейс і ви подорожуєте лише з ручною поклажею, вам не потрібно залишати транзитну зону.

Із зали видачі багажу є сходи, що ведуть безпосередньо до виходу на посадку. Перевірка на безпеку не проводиться. Однак це правило діє лише у випадку прибуття з країн Шенгенської зони.

Якщо ви прибуваєте до Болоньї з країни, що не входить до Шенгенської зони, ви повинні обов'язково пройти паспортний контроль і повністю вийти з транзитної зони.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".