Доступ з аеропорту Бухарест

До аеропорту Отопені можна дістатися громадським транспортом на автобусних лініях 100 і 442.

Хоча безпосередньо до терміналу ходить потяг, автобус залишається більш зручним і набагато частішим способом дістатися до центру.

Маршрут Пункт призначення Час у дорозі Вартість Частота
Автобус 100 Piata Unirii 45 хвилин 3 рублі - 90 хвилин (автобус, трамвай)
5 рон - 120 хвилин (автобус, трамвай, метро)
12 хвилин
Поїзд CFR Бухарест-Північ 23 хвилини 5,50 ron 40 хвилин
Поїзд T.F.C. Бухарест - Північ 23 хвилини 5,50 ron 7-8 разів на день

Автобус

До терміналу ведуть дві автобусні лінії. Система оплати проїзду однакова для всіх автобусів, що прямують до терміналу.

Квитки

Квитки можна купити тільки в кіоску на зупинці або в автоматі, водій не продає квитки. В автобусах, позначених логотипом "Visa", ви також можете оплатити проїзд власною безконтактною карткою.

Класичний проїзний продається у вигляді картки "Mulitpl", на яку завантажено дві поїздки. В аеропорту неможливо придбати квиток на одну поїздку.

Ви можете придбати 24-годинний квиток за 20 рон, дійсний для поїздок до аеропорту (автобуси + метро + трамваї). 24-годинний квиток за 8 рон (автобуси + трамваї) або за 14 рон (метро + автобуси + трамваї) не дійсний для поїздок в аеропорт.

  • 3 рони - трансфер на 90 хвилин (тільки автобуси + трамваї)
  • 5 рон - трансфер на 120 хвилин (автобуси, трамваї, метро)

Якщо ви оплачуєте проїзд в автобусі, приклавши власну картку, ви дійсно заплатите лише 3 або 5 леїв. Якщо ви купуєте картку Multipl, ви завжди будете платити за два квитки, тобто 6 рон або 10 рон, які ви можете використовувати в будь-який час для наступної поїздки по місту або назад в аеропорт.

Детальну інформацію про тарифи можна знайти на сайті: stbsa.ro.

Лінія 100

Найшвидший спосіб дістатися до міста - це автобусна лінія 100, яка зупиняється прямо біля терміналу. Раніше ця лінія мала номер 100, але була перенумерована в грудні 2023 року.

Автобус прямує безпосередньо до історичного центру до центральної площі "Piata Unirii" і зупиняється на інших важливих площах "Piata Victoriei" та "Piata Romana".

З аеропорту автобус їде приблизно 45 хвилин до кінцевої зупинки Piata Unirii. Лінія є експресною і зупиняється лише на обраних зупинках.

Пошук готелів у Бухаресті

Розклад та маршрут

Наразі існує лише одна лінія громадського автобуса до аеропорту Бухареста:

Лінія 100 працює 24/7 з частотою приблизно раз на 15 хвилин вдень і раз на 30 хвилин вночі. У вихідні дні інтервал збільшується до 20 хвилин.

Автобус 442

Автобус 442 забезпечує додаткові пересадки, особливо для поїздок в район аеропорту або до спа-центру "Терме" на півночі Бухареста.

Лінія 442 не прямує до центру Бухареста, а закінчується на зупинці Piata Presei. По дорозі немає пересадок на метро.

Поїзд

Інший варіант - сісти на потяг зі станції прямо біля терміналу.

Потяги ходять лише раз на 40 хвилин. Однак цей варіант є кращим, якщо ви хочете продовжити подорож поїздом по Румунії, оскільки всі поїзди закінчуються на центральному вокзалі Бухареста-Норд.

Подорож до головного вокзалу займає від 21 до 25 хвилин.

Є дві залізничні компанії, які курсують до аеропорту, кожна з яких продає власні квитки.

CFR

Потяги CFR Călători зупиняються з інтервалом 40 хвилин вдень та 90 хвилин вночі.

Квиток за 5,50 рон можна придбати в автоматі на вокзалі, а також у поїзді у провідника за допомогою картки. Ви також можете придбати квитки онлайн заздалегідь в Інтернеті: bilete.cfrcalatori.ro. У всіх випадках ви можете заплатити готівкою або карткою.

Ви можете купити квиток з пересадкою в будь-яку точку Румунії прямо в аеропорту.

T.F.C.

Зв'язок між аеропортом та залізничним вокзалом Бухарест-Норд забезпечує приватний перевізник T.F.C., що курсує червоними поїздами.

Jízdenku за 5,50 ron можна придбати лише на борту поїзда (також можна оплатити карткою) або онлайн на сайті компанії: transferoviarcalatori.ro. Хоча ціна квитка така ж, як і у CFR, перевізники не визнають квитки один одного.

Потяги T.F.C. курсують з дуже нерегулярною частотою - близько 8 разів на день. Детальний розклад можна знайти на сайті: transferoviarcalatori.ro/en/henri-coanda.

Таксі

Ліцензовані таксі курсують до центру Бухареста відповідно до таксометру. Поїздка до центральної площі Piata Unirii коштуватиме близько 45 рон.

Uber також офіційно дозволено їздити до аеропорту, і він може запропонувати трохи нижчі ціни - від 35 до 40 рон. Після замовлення через мобільний додаток ви зазвичай не будете чекати більше 5 хвилин.

Оренда автомобіля

Якщо ви прямуєте з аеропорту не в центр Бухареста, де автомобіль був би в самий раз, а в румунську сільську місцевість або гори, в терміналі є безліч місцевих і міжнародних компаній з прокату автомобілів.

Тижневі ціни на оренду варіюються від 120 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".