Трансфер в аеропорту Бухарест

Аеропорт Бухареста - це аеропорт середнього розміру з одним терміналом. Комплекс розділений на дві будівлі - прильоту і вильоту. Вони з'єднані коридором довжиною близько 70 метрів.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Бухареста

Після перевірки на безпеку термінал ділиться на тісну внутрішню секцію і більш простору міжнародну секцію.

Загалом, аеропорт Бухареста часто дуже переповнений і страждає від нестачі сидячих місць. Проходження контролю безпеки та паспортного контролю може зайняти до 30 хвилин.

Пересадка між рейсами

Пересадки в Бухаресті в основному пропонує авіакомпанія TAROM між Західною Європою та Молдовою, Близьким Сходом або румунськими пунктами призначення.

Термінал невеликий, але під час пересадки ви завжди повинні проходити контроль безпеки. Дотримуйтесь вказівників "Connections", які приведуть вас до спеціальної транзитної перевірки безпеки, де немає необхідності залишати транзитну зону.

Якщо ви пересідаєте з міжнародного рейсу на інший міжнародний рейс, ви не проходите паспортний контроль і вам потрібно лише 45 хвилин на пересадку.

Якщо ви пересідаєте з міжнародного рейсу на внутрішній, ви також пройдете паспортний контроль і перевірку на безпеку, але мінімальний час пересадки все одно становить 45 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".