Послуги в аеропорту Бургас

Бургас

Дізнайтеся, які послуги та можливості пропонує аеропорт Бургас. Де найкраще поїсти та де зробити покупки?

Дешеві готелі поблизу аеропорту Бургас

Інтернет та wi-fi

Wi-Fi доступний безлімітно і безкоштовно.

Якщо ви використовуєте сім-карту країни ЄС, ви можете здійснювати дзвінки та користуватися даними в Болгарії за тими ж цінами, що й у вашій країні.

В іншому випадку, ви можете швидко та легко придбати e-sim-карту на сайті airalo.com.

Де поїсти

Ресторани відкриті в основному після перевірки на безпеку.

Окрім кількох місцевих закусочних, ви можете відвідати McDonald's. Години роботи завжди адаптовані до поточного розкладу рейсів, і всі ресторани залишаються відкритими до відправлення останнього рейсу.

Крім того, у філіях McDonald's ціни можуть бути втричі вищими, ніж у закладах за межами аеропорту. Також зверніть увагу, що часто ціна в євро вказана першим великим шрифтом, а ціна в болгарських левах - другим, дрібним шрифтом.

У громадській зоні скористайтеся рестораном Ginger Café в залі прильоту. Тут також ціни значно вищі, ніж за межами аеропорту.

Магазини та супермаркет

У громадській зоні аеропорту ви знайдете два невеликих магазини, Relay і Ginger Drinks and Accessories, де продаються напої, закуски і туристичне спорядження.

Після контролю безпеки знаходиться міні-маркет Hudson з асортиментом солодощів, напоїв і сендвічів за нижчими цінами, ніж у бістро.

Одразу після проходження контролю ви також можете придбати товари за завищеними цінами на duty free shop.

Приблизно за 400 метрів від терміналу, за кільцевою розв'язкою в селі Сарафово, ви також знайдете звичайний супермаркет Billa. Він відкритий з 7:30 до 23:00.

Банкомати та обмінні пункти

Обмінний пункт 4X Change пропонує досить невигідні курси, так само як і їхні банкомати, розташовані біля видачі багажу та на виході.

Обмінні пункти на курортах мають значно кращі курси.

В аеропорту ви також знайдете банкомат звичайного болгарського банку, який має стандартний тариф на зняття коштів. Він знаходиться прямо біля входу на контрольно-пропускний пункт.

Місця для паління

Місце для паління на відкритій терасі також доступне в транзитній зоні після проходження контролю безпеки.

Зберігання багажу

В аеропорту Бургаса немає камери схову та автоматичних шафок для зберігання багажу.

Музей авіації

На площі перед терміналом ви можете відвідати невеликий музей авіації під відкритим небом, який також функціонує як громадський парк з лавками.

Вхід платний - 6 левів, а офіційний сайт музею працює лише болгарською мовою: avioburgas.bg.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".