Доступ з аеропорту Джакарта Соекарно Хатта

Джакарта

З 2017 року до аеропорту курсує залізнична лінія "Soekarno Hatta Airport Rail Link" . Станція розташована безпосередньо біля терміналів 1 і 2, в місті, закінчуючись на станції Судірман на південній околиці центру міста. Протягом дня інтервал між пересадками становить від 30 до 60 хвилин, а поїздка до центру міста займає близько 45 хвилин. Потяги курсують з 4:20 до 21:50 у напрямку з міста до аеропорту, або з 6:10 до 23:10 у напрямку з аеропорту до центру міста. Ви можете купити квиток в автоматі на вокзалі за 70 000 рупій.

Другий найкращий варіант - скористатися таксі. У Джакарті водії таксі їздять по лічильнику, а ціни встановлені на рівні 7,000 рупій, плата за посадку і 4,000 рупій за кожен кілометр. Таким чином, ви не повинні платити більше 200 000 рупій (0 євро), коли їдете з аеропорту в центр до Національного пам'ятника. Ми рекомендуємо Blue Bird Taxi та Express Taxi. Значно дешевше буде скористатися послугами Grab (який у 2018 році перебрав на себе послуги Uber у Південно-Східній Азії) або GoJek. Ці мобільні додатки стануть у нагоді в Індонезії не лише для виклику таксі, але й для замовлення доставки їжі чи інших послуг, наприклад.

Виділіть достатньо часу на дорогу до аеропорту, оскільки стандартна півгодинна поїздка може розтягнутися до півтори години через затори в годину пік.

Ви також можете скористатися автобусами DAMRI, які курсують по всій Джакарті. Автобуси відправляються кожні 15-40 хвилин, а квиток можна придбати за 40 000-60 000 рупій. Автобуси працюють з 3:00 до 9:30 вечора з міста і до півночі з аеропорту. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний сайт damri.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".