Парковка в аеропорту Франкфурт

Франкфурт-на-Майні

Якщо ви подорожуєте автомобілем, найактуальніше питання - де припаркуватися в аеропорту Франкфурта.

У вас є цілий ряд варіантів на вибір, ознайомтеся з найкращими варіантами парковок, розташованих безпосередньо в аеропорту:

  • Terminal Parking - гаражі безпосередньо біля терміналів (P2 + P3 в терміналі 1 і P8 + P9 в терміналі 2), ціни від 75 євро на тиждень, онлайн-бронювання >>.
  • Бізнес-парковка - гаражі, найближчі до Терміналу 1, ціна від 125 євро на тиждень, бронювання онлайн >>.
  • Holiday Parking - критий паркінг за 2 км від аеропорту або 1 станція S-Bahn (зупинка Frankfurt am Main Gateway Gardens), безкоштовний проїзд з паркувальним квитком, ціна від 55 євро на тиждень, бронювання онлайн >>.

Чим раніше ви забронюєте паркування, тим нижчою буде ціна.

Нижчі ціни на паркування починаються приблизно від 48 євро на тиждень на багатьох приватних автостоянках навколо аеропорту, які ви можете легко порівняти, наприклад, на сайті Parkvia. Всі автостоянки пропонують безкоштовний трансфер до терміналу на мікроавтобусі.

Припаркуйся, поспи і лети

Цікавий варіант пропонує аеропорт у співпраці з кількома прилеглими готелями, де ви отримуєте 1 ніч у 2-місному номері, тиждень паркування та трансфер між готелем та аеропортом.

  • InterCityHotel від 137 євро за одну ніч проживання + 7 днів паркування
  • Mariott або Sheraton від 199 євро за одну ніч проживання + 7 днів паркування
  • Бронювання на сайті аеропорту
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".