Трансфер в аеропорту Франкфурт

Франкфурт-на-Майні

Аеропорт Франкфурта має 2 основні термінали, з'єднані автоматичним потягом, дивіться нижче для отримання детальної інформації та карти терміналів.

Обидва термінали працюють цілодобово та без вихідних.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Франкфурта

Термінал 1 набагато більший, більш структурований і розділений на кілька секцій. Виходи на посадку в Терміналі 1 позначені літерами A, B, C і Z (остання, як правило, призначена для рейсів до США). Стійки реєстрації розділені на два тісно з'єднані зали A, B і C.

Термінал 2 має просте планування в одній секції з виходами на посадку, позначеними D і E.

Термінали - поділ на авіакомпанії

Конкретний термінал завжди буде вказано на квитку, але для зручності ми перерахуємо найважливіші авіакомпанії та вкажемо, з якого терміналу вони літають у Франкфурті-на-Майні:

  • Термінал 1: Lufthansa, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, ANA, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Condor, Croatia Airlines, Egyptair, Ethiopian Airlines, Eurowings, LATAM, LOT, SAS, Swiss, Singapore Airlines, TAP, Thai Airways, Turkish Airlines, United
  • Термінал 2: Aer Lingus, Air Algérie, Air Astana, Air Baltic, Air Cairo, Air Europa, Air France, Air Premia, Air Serbia, American Airlines, Bamboo Airways, British Airways, Bulgaria Air, Cathay Pacific, China Airlines, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Corendon Airlines, Delta, El Al, Emirates, Etihad Airways, Finnair, Freebird Airlines, Gulf Air, Iberia, Icelandair, IranAir, ITA Airways, JAL Japan Airlines, KLM, Korean Air, Kuwait Airways, MEA, MIAT Mongolian, Nouvelair, Oman Air, Pegasus Airlines, Qatar Airways, Royal Air Maroc, Royal Jordanian, Ryanair, SATA Azores, Saudi, Sri Lankan Airlines, SunExpress, TAROM, TUI fly, Tunisair, Туркменські авіалінії, Узбецькі авіалінії, Vietnam Airlines, Vistara

Актуальний розклад авіакомпаній можна знайти на сайті аеропорту.

Трансфер між рейсами

Аеропорт Франкфурта - один з найбільш часто використовуваних пунктів пересадки в Європі. Хоча багато мандрівників оцінюють аеропорт Франкфурта як хаотичний і неприємний, реальність не така вже й погана.

Однак ви повинні взяти до уваги велику кількість людей майже щогодини протягом дня і великі відстані, які доводиться долати.

Пересадка в межах одного терміналу може зайняти до 40 хвилин, а між терміналами - до 60 хвилин , якщо ваша поїздка оформлена одним бронюванням. У такому випадку пересадка також гарантована, тому навіть якщо ви не встигнете на неї (наприклад, через тривалу затримку першого рейсу), авіакомпанія зобов'язана надати вам безкоштовну пересадку на найближчий доступний рейс.

Перехід між різними частинами Терміналу 1 здійснюється лише пішки, в деяких довгих секціях є рухомі доріжки (травелатори).

Якщо ви подорожуєте самостійно, варто передбачити більший запас часу, в ідеалі - 3 години або більше.

Офіційну інформацію про трансфер можна знайти на сайті www.frankfurt-airport.com.

Пересадка між терміналами

При переході з терміналу 1 до терміналу 2 слідкуйте за вказівниками "SkyLine Train"- автоматизованого потягу, який маятниково курсує між терміналами.

Він курсує з 5:00 до 22:00 з інтервалом приблизно 2-5 хвилин, а час у дорозі становить близько 4 хвилин. Поїзд працює як в "наземній", тобто громадській частині, так і в "повітряній", тобто транзитній зоні.

Термінали також з'єднані пішохідним коридором, але в цьому випадку вам також доведеться пройти перевірку на безпеку.

Між терміналами також курсують безкоштовні жовті автобуси, що курсують кожні 5-10 хвилин через громадську відкриту територію. Вони зупиняються безпосередньо перед будівлями терміналів.

Безпека та паспортний контроль

Чи потрібно проходити паспортний контроль або контроль безпеки при пересадці з одного літака на інший в аеропорту Франкфурта? Це залежить від того, звідки і куди ви летите!

  • Шенген -> Шенген: без контролю
  • Шенген -> Не-Шенген: паспортний контроль
  • Не шенгенська зона -> шенгенська зона: паспортний контроль та перевірка безпеки
  • Не-Шенген -> Не-Шенген: перевірка на безпеку

При переході між терміналами ви завжди проходите контроль безпеки.

Карта аеропорту Франкфурта

Офіційну карту терміналів аеропорту Франкфурта можна знайти на сайті frankfurt-airport.com/en/airport-guide. Там також можна завантажити карту у форматі .pdf.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".