Доступ з аеропорту Катанія

Етна

До аеропорту зручно добиратися на автомобілі, міських та міжміських автобусах, а також неподалік є залізнична станція.

Оренда автомобіля

Якщо ви хочете ґрунтовно помандрувати Сицилією, найзручнішим видом транспорту буде оренда автомобіля. Є кілька пунктів прокату прямо в зоні прильоту терміналу, але завжди бронюйте авто онлайн заздалегідь.

Щоб порівняти всі доступні компанії з прокату автомобілів, скористайтеся механізмом порівняння Booking.com, який покаже вам усі пропозиції, а потім ви зможете забронювати автомобіль через нього.

Тижнева вартість оренди варіюється від 150 до 250 євро залежно від розміру автомобіля та сезону.

Порівняти ціни та забронювати автомобіль

Автобус "Alibus" до Катанії

Червоно-синій автобус " Alibus " курсує з аеропорту до центру та головного вокзалу . Автобуси відправляються кожні 25 хвилин з 5:00 до 0:30 (див. розклад і карту маршрутів), дорога займає менше півгодини, а квиток на 90 хвилин, дійсний для інших ліній громадського транспорту в Катанії, коштує 4 євро.

Квитки можна придбати в кіоску в залі прильоту, в автоматі на автобусній зупинці, у водія або онлайн в додатку AMT (доступний в Google Play / App Store). У всіх випадках ви можете розрахуватися готівкою або карткою.

Автобусна зупинка Alibus знаходиться приблизно в 70 метрах праворуч від виходу з терміналу.

 • Час у дорозі до Катанії - 28 хвилин
 • Частота - 25 хвилин
 • Вартістьпроїзду - 4 євро / трансфер за 90 хвилин
 • Перше відправлення з центру (P.zza Giovanni XXIII) - 5:08
 • Останнє відправлення з аеропорту - 00:30
 • Офіційний сайт: amts.ct.it/alibus

Автобуси 524 та 538

Дешевшу альтернативу пропонує автобус № 524 (карта і розклад: amt.ct.it/524), але він не ходить прямо до терміналу. Вам потрібно пройти приблизно 300 метрів до "Via Santa Maria Goretti", де ви знайдете зупинку Goretti-Campo Nord (див. розташування на карті).

Поїздка до центру займає півгодини. Лінія працює приблизно з 5:15 до 20:10 кожні 40 хвилин, квиток коштує 1 євро. Ви можете купити його в газетному кіоску в аеропорту, якщо вам потрібен квиток на автобус за 1 євро, або зручно через додаток AMT (доступний на: Google Play / App Store).

Існує також денний квиток на цей автобус за 2,50 євро, який не можна використовувати на лінії Alibus. Автобус № 538 також зупиняється на тій самій зупинці, але дорога до центру займає приблизно вдвічі більше часу.

Розклад всіх автобусних маршрутів в Катанії можна знайти на сайті: amt.ct.it/percorsi-e-orari, а інформацію про всі види квитків на громадський транспорт в Катанії можна знайти тут.

Автобуси до інших міст

Інші міста: кілька автобусних компаній зупиняються безпосередньо в аеропорту і обслуговують маршрути переважно до східної та південної частин Сицилії.

 • Палермо - АвтобусиFlixbus, Sais Autolinee відправляються щогодини з 4:30 ранку до 8 вечора, квитки коштують 14 євро (продаються в кіоску на автобусній зупинці або онлайн, не у водія),
 • Сіракузи - Interbus здійснює пряме сполучення з південною Сицилією кожні 30 хвилин з 8:40 ранку до 8:10 вечора. Щоб оплатити квиток до Сіракузи, відвідайте сайт 6,40 eur,
 • Таорміна і Летоянни - прямі рейси Interbus, ціна 6,50 євро
 • Енна - автобусиFlixbus та Sais Autolinee, ціна 8 євро
 • Агрідженто - автобуси Flixbus та Sais Trasporti, ціна 13,40 євро
 • Рагуза - пряме сполучення Interbus, ціна 8,60 євро
 • Трапані - прямі рейси Flixbus, ціна 23 євро
 • Мессіна - прямі рейси Flixbus, ціна 9 євро

Поїзд

Приблизно за 950 метрів від аеропорту побудована залізнична станція Catania Aeroporto Fontanarossa, звідки до терміналу можна дійти пішки по тротуару (див. карту пішохідного маршруту).

Прямі поїзди проходять повз аеропорт із Сіракуз через центр Катанії, Таорміну і далі до Мессіни. Перевірте розклад на сайті Trenitalia.com. Квитки можна придбати в автоматі на вокзалі, але також можна купити онлайн за ту ж саму ціну.

Наприклад, квиток до центру Катанії коштує 2,20 євро, до Сіракуз - 8,80 євро.

Таксі

На жаль, таксі буде необхідним для ранкових вильотів до 7 ранку, коли неможливо безпечно дістатися громадським транспортом. Вартість таксі до центру Катанії варіюється від 25 до 30 євро залежно від конкретного пункту призначення.

Мобільний додаток Uber також працює в Катанії.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".