Готелі поблизу аеропорту Катанія

Етна

Якщо ви не хочете їхати в аеропорт рано вранці на таксі через відсутність громадського транспорту, ви можете прибути в аеропорт ввечері і зупинитися в одному з найближчих помешкань.

Більшість з них - це приватні квартири або гостьові будинки, але багато з них знаходяться в межах 400 метрів від терміналу, і ви завжди можете дійти до нього пішохідною доріжкою.

Готелі поблизу аеропорту

  • Catania International Airport Hotel - 4* готель приблизно в 1,5 км від терміналу, це найкраще житло в околицях, з цінами від 103 євро
  • Bed and Fly Aeroporto Catania - простий гестхаус в 800 метрах від аеропорту, ціни від 48 євро
  • Magnolia Boutique Rooms - найближчий до аеропорту, прямо навпроти терміналу, пропонує гарні сучасні номери і знаходиться в 2 хвилинах ходьби, ціни від 110 євро

Готелі в центрі

Якщо ви віддаєте перевагу проживанню в центрі міста і поруч з транспортним сполученням з аеропортом, найкраще зупинитися в районі головного вокзалу.

Ночівля в терміналі

Термінал А відкритий 24 години на добу, але в ньому немає зручних місць для сидіння.

Тому спати в терміналі вкрай незручно. У громадській зоні є мінімум місць для сидіння, і всі ліхтарі повністю увімкнені навіть вночі. Єдине тихе місце - біля ресторану McDonald's на рівні вильоту.

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".