Доступ з аеропорту Кутаїсі

Кутаїсі

До аеропорту ходять міжміські автобуси та поїзди зі станції, розташованої за 2 км від нього. Також є компанії з прокату автомобілів і місцеві мікроавтобуси, які називаються "маршрутки", що курсують по сусідній головній дорозі.

Оренда автомобіля

В аеропорту є кілька пунктів прокату автомобілів, включаючи такі міжнародні бренди, як Avis, Enterprise і Alamo.

Якщо ви не проти жвавого і дикого руху на дорогах Грузії, то подорож автомобілем - це, безумовно, найбільш гнучкий вид транспорту. Найнижчі ціни на тижневу оренду починаються приблизно від 250 євро.

Порівняти ціни та забронювати авто

Як дістатися до Кутаїсі

Кутаїсі, розташоване за 26 км від Тбілісі, зазвичай слугує першим пунктом зупинки під час подорожі Грузією, принаймні на 1 ніч. Подорож займає приблизно 40 хвилин.

Мікроавтобус

Маршрутні мікроавтобуси, які зупиняються там, де ви попросите, є найдешевшим видом транспорту.

Вони не їдуть до самого терміналу, а зупиняються на головній дорозі в 50 метрах від нього через автостоянку. Маршрутки ходять нерегулярно, як правило, принаймні кожні 20 хвилин вдень (приблизно з 6 ранку до 8 вечора), вночі шанси зловити мікроавтобус значно нижчі.

Плата за проїзд 3 гела на виході і тільки готівкою.

Мікроавтобуси зазвичай ходять лише до головного автовокзалу, що знаходиться приблизно в 3 км від центру Кутаїсі, до якого можна дістатися за 1 ларі на автобусній лінії 1.

Таксі / Болт

Таксі - найпоширеніший вид транспорту. У будь-яку годину дня і ночі біля терміналу буде багато таксистів, які будуть чекати на вас у своїх машинах.

Таксометрів тут немає, тому все залежить виключно від вашого вміння торгуватися. Звичайна ціна до центру не повинна перевищувати 35 гель.

Значно дешевше буде викликати таксі через популярний у Грузії додаток Bolt. Залежно від часу доби, Bolt до центру міста коштує від 20 до 27 ларі.

Автобус

Регулярні грузинські автобусні рейси до Кутаїсі скасовано. Омнібус до Кутаїсі наразі також не ходить. Обидві компанії тепер їздять лише до Тбілісі або Батумі.

Автобуси громадського транспорту Кутаїсі не ходять до аеропорту.

Знайдіть найдешевші готелі в Кутаїсі

Транспорт до Тбілісі

Найшвидший спосіб - автобусами 2 перевізників без пересадок прямо з терміналу. Ціна на пересадку не завищена, тому не варто їхати через центр Кутаїсі з пересадкою. Також є залізничне сполучення.

Автобуси

Хоча в залі прильоту є кіоски для обох перевізників, ми рекомендуємо купувати квитки онлайн. На місці може не бути вільних місць.

Пряма автобусна поїздка займає приблизно 4 години.

  • Грузинський автобус - бронювання на georgianbus.com, ціна 25 ларі / 45 ларі в обидва кінці
  • Омнібус - бронювання на omnibusexpress.ge, ціна 25 ларі (у два боки без знижки), можна обрати певні місця в автобусі

Поїзд

Приблизно за 1800 метрів від терміналу знаходиться станція Копітнарі, яка на сайті Грузинської залізниці називається "Міжнародний аеропорт Кутаїсі". Від терміналу аеропорту до вокзалу та у зворотному напрямку курсує безкоштовний автобус.

Він відправляється з аеропорту приблизно за 20 хвилин до відправлення поїзда.

Потяги ходять з дуже нерегулярним інтервалом, в середньому 6-9 разів на день. Поїздка до Тбілісі не варта ні часу, ні грошей, проте поїздка здійснюється переважно на сучасних потягах Stadler і дозволяє насолодитися захоплюючими краєвидами.

  • Ціни варіюються від 9 ларі на старих повільних поїздах до 33 ларі на сучасних поїздах
  • подорож триває від 3 годин на сучасних поїздах до 5,5 годин на старих поїздах
  • розклад та бронювання квитків (після реєстрації) на tickets.railway.ge

Транспорт до Батумі

До прибережного міста Батумі також найшвидше дістатися прямими автобусами або поїздом.

Автобус

Хоча в залі прильоту є кіоски для обох перевізників, ми рекомендуємо купувати квитки онлайн. На місці може не бути вільних місць.

Пряма автобусна поїздка займає приблизно 2 години.

  • Грузинський автобус - бронювання на georgianbus.com, ціна 20 ларі / 36 ларі в обидва кінці

Потяг

Приблизно за 1800 метрів від терміналу знаходиться станція Копітнарі, яка на сайті Грузинської залізниці називається "Міжнародний аеропорт Кутаїсі". Від терміналу аеропорту до вокзалу та у зворотному напрямку курсує безкоштовний автобус.

Він відправляється з аеропорту приблизно за 20 хвилин до відправлення поїзда.

Потяги ходять з дуже нерегулярним інтервалом, в середньому 5-6 разів на день.

  • Ціна 31 гель
  • поїздка займає приблизно 2 години
  • Розклад та бронювання квитків (після реєстрації) на tickets.railway.ge
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".