Доступ з аеропорту Маврикій Seewoosagur Ramgoolam

Маврикій

В аеропорту працює багато агентств з прокату автомобілів, а також налагоджена мережа громадського автобусного сполучення.

Оренда автомобіля

Якщо ви хочете побачити якомога більше природних красот і пляжів Маврикія, оренда автомобіля безпосередньо в аеропорту - це, безумовно, найпрактичніший варіант пересування.

Кілька місцевих і міжнародних компаній з прокату автомобілів розташовані в залі прибуття.

Порівняйте ціни - замовте авто в аеропорту MRU

Тижнева вартість оренди у високий сезон починається від 210 євро.

Автобуси

Автобуси маленькі, старі і хиткі, але вони ходять досить пунктуально і дуже часто протягом дня. Поїздка також є автентичною, оскільки транспортом користуються здебільшого лише місцеві жителі.

Офіційний сайт громадського транспорту на острові можна знайти за посиланням nlta.govmu.orgале він досить бідний на інформацію. Регулярно оновлюваний сайт з розкладом та маршрутами можна знайти на неофіційному сайті: mauritius-buses.com/airport-bus.

Лінії та розклади

Аеропорт обслуговується трьома лініями громадського транспорту.

У напрямку столиці Порт-Луї ви можете скористатися прямою лінією 198 або лінією 9 до Curepipe, де можна пересісти на більш швидку трамвайну лінію.

Перші автобуси відправляються на маршрут близько 5:30. Останній автобус з аеропорту до Порт-Луї, Кюрепайп або Рів'єр-де-Гале відправляється між 18:00 та 18:30.

Останній автобус до Маебура відправляється після 20:00.

Напрямки Посилання Ціна Час у дорозі Кумулятивна частота
Маебур 9, 10, 198 24 mur 15 хвилин 4-10 хвилин
Порт-Луї 198 42 mur 75 хвилин 5-30 хвилин
Curepipe
(пересадка на трамвай)
9 35 мур 56 хвилин 3-25 хвилин
Суйяк 10 37 mur 49 хвилин 10-20 хвилин
Рів'єр де Гале 10 40 mur 60 хвилин 10-20 хвилин

Квитки та ціни на проїзд

Вартість проїзду розраховується відповідно до пройдених зон і є фіксованою для всіх маршрутів на острові. Квитки можна придбати лише готівкою у кондуктора безпосередньо в автобусі.

Після посадки в автобус займіть місце і зачекайте. Кондуктор знайде і продасть новому пасажиру квиток відповідно до пункту призначення, який ви йому скажете.

Ціни варіюються від 20 mur до 47 mur.

Таксі

На Маврикії не працюють мобільні додатки на кшталт Uber, Bolt або Lyft. Однак ви можете скористатися послугами таксі, які чекають на всіх прибуваючих.

Переглянути ціни на таксі в готелях Маврикія

Ціни на таксі встановлюються за домовленістю з водієм і завжди сплачуються лише готівкою. Зазвичай ви можете розрахуватися в маврикійських рупіях, євро та доларах США.

Приклади цін з аеропорту:

  • Маебур - 30 євро
  • Пляж Флік-ен-Флак - 55 євро
  • Порт-Луї - 52 євро
  • Ле-Морн - 52 євро
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".