Трансфер в аеропорту Маврикій Seewoosagur Ramgoolam

Маврикій

Аеропорт Маврикія використовує лише один термінал, спільний для всіх рейсів. Будівля сучасна і простора, а після проходження контролю на безпеку є багато місць для сидіння.

Стійки реєстрації на всі міжнародні рейси розташовані на 1-му поверсі, так само як і міжнародний пункт контролю безпеки.

Реєстрація на рейси до острова Родрігес здійснюється на першому поверсі зліва від залу прильоту, якщо дивитися ззовні.

Переглянути ціни на готелі в Маврикії

Карта аеропорту

Інтерактивну карту всього аеропорту і кожного терміналу можна знайти на офіційному сайті аеропорту: mauritius-airport.atol.aero/map.

Пересадка між рейсами

Оскільки аеропорт обслуговує лише один невеликий і дуже чіткий термінал, пересадка між рейсами відбувається легко і швидко.

Рейси до Родрігеса

Більшість пасажирів з пересадкою летять з міжнародних пунктів призначення на острів Родрігес.

Якщо ви придбали обидва квитки в одному бронюванні, вам не потрібно виходити з транзитної зони. Після прибуття ви повинні пройти паспортний контроль. Багаж в деяких випадках автоматично переноситься на інший рейс, завжди перевіряйте це перед вильотом на Маврикій.

Після паспортного контролю слідуйте за вказівниками "Domestic Connections", які приведуть вас до спеціального пункту контролю безпеки транзитних рейсів. Після цього ви опинитеся біля виходу на посадку 20, який призначений для рейсів на Родрігес.

Якщо, з іншого боку, ви летите з Родрігеса до міжнародного пункту призначення, ви знову пройдете паспортний контроль і пройдете спеціальним коридором до міжнародного пункту контролю безпеки.

Міжнародний трансфер

Навіть якщо ви здійснюєте пересадку між двома міжнародними рейсами, ви повинні пройти паспортний контроль і контроль безпеки. Таким чином, ви офіційно в'їжджаєте на територію Маврикія і, якщо ви не з безвізової країни, вам необхідно отримати візу.

Однак Маврикій дозволяє безвізовий в'їзд до більшості країн світу.

Паспортний контроль має спеціальну лінію для трансферних пасажирів, тому вам не доведеться чекати більше 30 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".