Національний аеропорт острова Міконос в двох словах

Міконос

Менший аеропорт на Міконосі розташований за 4 км на південний схід від центру міста і приблизно за 10 км від нового порту Міконоса, звідки можна дістатися на катері до сусідніх островів, таких як Тінос.

Аеропорт в основному використовується протягом літніх місяців, коли він досягає такої пропускної здатності, що існує обмеження на перебування літаків на злітно-посадковій смузі не більше 1 години.

Авіакомпанії, які виконують найбільшу кількість рейсів до аеропорту влітку, - це easyJet, Wizz Air та Ryanair. Високий сезон триває з червня по жовтень, коли ви також знайдете найбільше прямих сполучень.

Регулярні цілорічні рейси здійснюються лише до Афін. Квитки до грецької столиці і далі до Європи можна придбати на сайті грецьких авіаліній: aegenair.com або skyexpress.gr.

Переглянути готелі Міконосу

Єдиний термінал аеропорту дуже вільний, а відстань від входу до літака не перевищує 100 метрів. У літній сезон будьте готові до дефіциту місць для сидіння і черг на контролі безпеки, що простягаються за межами терміналу (вони можуть тривати до 30 хвилин).

Flag of Greece
JMK
Код IATA
? °C
Поточна погода
11:00
Місцевий час

Отримайте більше порад щодо подорожей з аеропорту Міконос

Незалежно від того, чи ви прибуваєте на Міконос, чи від'їжджаєте з аеропорту, ознайомтеся з нашими корисними порадами та рекомендаціями: