Доступ з аеропорту Міконос

Міконос

До аеропорту ходять місцеві автобуси і таксі, а в терміналі також є пункти прокату автомобілів.

Оренда автомобіля

Міконос - невеликий, дуже важкодоступний острів з безліччю бухт і пляжів, до яких не можна дістатися автобусом.

Якщо ви хочете як слід дослідити Міконос, скористайтеся послугами однієї з багатьох міжнародних або місцевих прокатних компаній прямо в терміналі. Ціни на тиждень у високий сезон починаються від 255 євро.

Автобуси KTEL

Одразу за вестибюлем аеропорту ви знайдете зупинку автобусів, які ходять тільки в літній сезон (червень-вересень).

Автобус доставить вас на головну автостанцію Fabrika, що знаходиться недалеко від центру Міконосу, а також до нового порту на півночі міста. Розклад можна знайти на сайті mykonosbus.com, а квитки можна придбати у водія за 2,50 євро.

Поїздка з центру до станції Fabrika займає близько 10 хвилин, а автобуси ходять в середньому раз на годину влітку.

Таксі

Таксі доставить вас до центру міста Міконос за 10 хвилин і коштуватиме 15 євро за машину.

В аеропорту завжди багато таксі, навіть взимку, коли вони чекають на прибуття рейсів з Афін. Оплата здійснюється лише готівкою, а мобільні додатки, такі як Uber або Bolt, не працюють на Міконосі.

Трансфер до готелю

Останнім і широко використовуваним варіантом є трансфер з вашого помешкання. Багато готелів на Міконосі пропонують безкоштовний трансфер з/до аеропорту та порту - перевірте наявність послуги заздалегідь, щоб домовитись про поїздку.

Переглянути готелі Міконосу

Пошук поромів

Якщо ви плануєте поїздку на сусідні острови, перевірте ціни на пороми на directferries.com, наприклад, щоб купити квиток безпосередньо... Найпоширеніший пором Міконос - Тінос коштує 8 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".