Готелі поблизу аеропорту Мілан Бергамо

Бергамо

Для ранніх вильотів або пізніх прильотів може бути корисним проживання поблизу аеропорту Бергамо.

Готелі поруч з терміналом

Без необхідності користуватися будь-яким транспортом, є два варіанти розміщення: один прямо в терміналі, інший - всього в декількох кроках навпроти аеропорту.

  • ZZZleepandGo BGY - капсульний готель безпосередньо в терміналі аеропорту, але з відносно високими цінами по відношенню до якості (від 50 євро за капсулу)
  • NH Orio Al Serio - класичний 4* готель всього в 75 метрах від терміналу, до якого можна дістатися через підземний перехід під автострадою (ціни від 120 євро за 2-місний номер)

Проживання біля залізничного вокзалу Мілан-Центральний

Якщо ви віддаєте перевагу постійному перебуванню на одному місці та близькості до транспорту аеропорту, для поїздок до Мілану стратегічно важливим є район безпосередньо біля центрального вокзалу, куди відправляються всі автобусні лінії з аеропорту Бергамо.

Перші автобуси з центрального залізничного вокзалу Мілана до аеропорту відправляються приблизно о 3:30 ранку.

Проживання в Бергамо

Якщо ви прямуєте до Бергамо, в ідеалі вам також варто зупинитися біля місцевого Центрального вокзалу, звідки перші автобуси лінії 1А до аеропорту відправляються о 4:30.

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".