Трансфер в аеропорту Мілан Бергамо

Бергамо

Існує лише один термінал для всіх рейсів. Стійки прильоту та реєстрації на безпеку знаходяться на першому поверсі. Перший поверх відльоту призначений лише для пасажирів.

У години пік (особливо рано вранці та вдень) черги на перевірку безпеки часто досягають 45 хвилин.

Карти терміналу можна завантажити на офіційному сайті аеропорту: milanbergamoairport.it/en/maps.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Бергамо

Трансфер між рейсами

Хоча в аеропорту Бергамо не буде офіційної пересадки, досвідчені мандрівники люблять поєднувати рейси лоукостів, а завдяки широкому вибору пересадок з Бергамо по всій Європі, цей аеропорт слугує основним пунктом пересадки.

Якщо ви подорожуєте лише з ручною поклажею, вам не потрібно залишати транзитну зону під час пересадки в межах Шенгенської зони. Скористайтеся ескалаторами або сходами від зали видачі багажу до першого поверху (виходи А, В). Якщо ви здійснюєте пересадку з зареєстрованим багажем або якщо хоча б один з ваших рейсів летить за межі Шенгенської зони, ви завжди повинні виходити і знову проходити контроль безпеки.

Ми рекомендуємо виділити щонайменше 3,5 години для комфортного трансферу.

У разі більш тривалого трансферу рекомендується коротка поїздка до історичного центру Città Alta (також відомого як Старе або Верхнє місто) або відвідування торгового центру Orio al Serio. Торговий центр розташований безпосередньо навпроти аеропорту і з'єднаний з підземним переходом під автомагістраллю.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".