Парковка в аеропорту Мюнхен

Мюнхен

Де найкраще припаркуватися в аеропорту Мюнхена? Які ціни на паркування в аеропорту та на приватних автостоянках у цьому районі?

Довгострокове паркування

Економ-парковка North P51 пропонує найнижчі ціни на паркування безпосередньо в аеропорту. Ви можете заплатити за тиждень від 49 євро при бронюванні онлайн на сайті аеропорту. Чим раніше ви забронюєте автостоянку, тим дешевше вона буде коштувати. Звичайна ціна при бронюванні в останню хвилину становить від 70 до 90 євро на тиждень.

Паркувальний талон також слугує квитком на 635 автобус або потяг, який відвозить вас до терміналу кожні 20 хвилин (поїздка займає 6 хвилин). Завжди варто перевіряти сайт аеропорту, оскільки іноді бувають спеціальні пропозиції, які у виняткових випадках знижують ціну до 40 євро на тиждень.

Парковка безпосередньо в терміналах коштує близько 150 євро на тиждень.

Найдешевша парковка безпосередньо біля терміналів (в межах 5 хвилин ходьби) коштує від 70 євро приблизно за місяць.

Традиційно, навколо аеропорту є багато приватних автостоянок з безкоштовним трансфером до терміналу. Ви можете порівняти різні пропозиції на наступних веб-сайтах parken-airport.de або parkplatzvergleich.de. Найнижча ціна, яку ви можете отримати за тижневе паркування, зазвичай становить близько 59 євро.

Альтернативою є безкоштовні легальні парковки без нагляду в житлових районах навколишніх сіл, але громадський транспорт з цих сіл часто дуже довгий і складний.

Короткострокове паркування

Короткострокове паркування є безкоштовним протягом 5 хвилин у зоні "Kiss and fly" безпосередньо перед терміналами або протягом 10 хвилин у зоні "Kiss and ride".

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".