Трансфер в аеропорту Мюнхен

Мюнхен

Аеропорт Мюнхена великий, але чіткий і компактний. Він розділений на 2 термінали відповідно до авіакомпаній, а не відповідно до рейсів до країн Шенгенської зони або країн, що не входять до Шенгенської зони.

Обидва термінали тісно розділені комерційною зоною Munich Airport Center та підземною залізничною станцією.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Мюнхена

Чітке розташування терміналів та вказівники унеможливлюють заблукання. Просто заздалегідь з'ясуйте, з якого терміналу ви вилітатимете, детальніше дивіться нижче. Навіть якщо ви прилетіли не до тієї будівлі, обидва термінали з'єднані між собою, і ви зможете дійти від одного до іншого за 10 хвилин.

Конкретний термінал завжди буде вказано на вашому квитку, але для зручності ми наводимо список найважливіших авіакомпаній та терміналів, з яких вони літають у Франкфурті-на-Майні:

  • Термінал 1: Eurowings, Air Europa, Air France, American Airlines, British Airways, Condor, Delta, easyJet, Iberia, KLM, Qatar Airways, TUIfly, Turkish Airlines
  • Термінал 2: Lufthansa, Air Canada, Etihad Airways, Oman Air, SAS, Singapore Airlines, Swiss, TAP, United

Повний перелік авіакомпаній можна знайти на сайті аеропорту: munich-airport.com/airlines

Термінал 2 має ще одну окрему будівлю посеред перону, доступ до якої мають лише пасажири. Тут знаходяться виходи на посадку K і L, до яких можна дістатися з головної будівлі за 3 хвилини на безкоштовній автоматичній підземній електричці, що курсує приблизно кожні 3-5 хвилин.

Трансфер між рейсами

Аеропорт Мюнхена традиційно вважається одним з найзручніших аеропортів для стикувальних рейсів. На сайті аеропорту є чіткий посібник з пересадки: munich-airport.com/connecting-flights

Термінали великі, але дуже просто і зрозуміло сплановані, тому 30 хвилин буде достатньо для звичайної пересадки. Пересадка майже завжди відбувається в одному терміналі, в переважній більшості випадків в терміналі 2.

Безпека та паспортний контроль

Чи потрібно проходити паспортний контроль та/або контроль безпеки під час пересадки на інший літак в аеропорту Мюнхена? Це залежить від того, звідки і куди ви летите!

  • Schengen -> Schengen: Без пропускного пункту
  • Schengen -> Non-Schengen: паспортний контроль
  • Non-Schengen -> Schengen: Паспортний контроль та перевірка на безпеку
  • Non-Schengen -> Non-Schengen: перевірка безпеки

Трансфер між терміналами

Незважаючи на те, що стикувальні рейси зазвичай здійснюються в межах одного терміналу, аеропорт пропонує безкоштовні автобуси, які курсують між терміналами 1 і 2.

Якщо вам не потрібно проходити повторну перевірку багажу, вам не потрібно залишати транзитну зону під час пересадки між терміналами.

Автобус курсує кожні 10 хвилин з 06:00 до 23:00 і зупиняється в наступних місцях:

  • Термінал 1 (Шенген) - біля виходів на посадку A28 та D08
  • Термінал 1 (не Шенген) - біля виходу на посадку C08
  • Термінал 2 (Шенген) - біля виходу G83
  • Термінал 2 (не шенген) - вихід на посадку H15

Карта аеропорту

Ви можете переглянути офіційну карту терміналів аеропорту Мюнхена на сайті munich-airport.de, також доступні карти для завантаження у форматі .pdf.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".