Доступ з аеропорту Пафос

PFO

Аеропорт Пафосу є ідеальною відправною точкою для автомобільних подорожей по Кіпру, але до нього також можна дістатися на громадському транспорті та міжміських автобусах.

Оренда автомобілів

Велика кількість компаній з прокату автомобілів, включаючи відомі міжнародні компанії, розташовані безпосередньо в аеропорту в залі прильоту. Ціни тут практично ідентичні цінам в аеропорту Ларнаки і варіюються в залежності від сезону і своєчасності бронювання. Якщо влітку ви можете заплатити від 202 євро за тиждень оренди автомобіля в Пафосі, то взимку ціни знижуються до 62 євро на тиждень.

Ви можете легко порівняти всі компанії з прокату автомобілів одним натисканням кнопки за допомогою системи порівняння.

Порівняйте ціни та забронюйте авто

Автобуси до Пафосу

Автобусна зупинка для автобусів до Пафосу та інших міст знаходиться перед терміналом, приблизно в 50 метрах від виходу праворуч. Детальну інформацію про громадський транспорт у Пафосі можна знайти на офіційному сайті: pafosbuses.com.

З аеропорту до центру міста курсують 2 місцеві громадські автобусні лінії. Ви можете придбати квиток у водія, в інформаційному кіоску або на автовокзалі, вибравши один з наступних типів квитків:

  • 2 євро - 1 поїздка в будь-яку точку Пафосу на громадському транспорті (квиток не підлягає передачі)
  • 3 євро - нічний тариф з 21:00 до 04:00, дійсний для 1 поїздки (не підлягає передачі)
  • 6,50 євро - денний квиток на всі лінії громадського транспорту Пафосу, дійсний лише протягом календарного дня, а не 24 годин
  • 15 євро - денний квиток на всі автобуси на Кіпрі, включаючи міжміські автобуси, дійсний лише протягом певного календарного дня, а не 24 години

До Пафосу можна дістатися наступними лініями, поїздка до центру займає близько 25 хвилин.

  • 612 (розклад/мапа: pafosbuses.com/612) - їде до станції "Гробниця царів" на півночі міста через головну пляжну зону на південь. Автобус зупиняється в багатьох місцях уздовж пляжу і ходить раз на годину.
  • 613 (розклад/мапа: pafosbuses.com/613) - прямує до головної автостанції Каравелла в історичній частині Пафосу, де ви можете пересісти на більшість інших місцевих та міжміських маршрутів. Лінія курсує 6 разів на день.

Пошук готелів у Пафосі

На жаль, жодна з автобусних ліній не обслуговує перші ранкові рейси, тому вам доведеться скористатися таксі або повернути орендований автомобіль в аеропорту вранці перед вильотом. Більшість компаній з прокату автомобілів дозволяють повертати машини в неробочий час.

Автобус до Латвії

З аеропорту ходить прямий громадський транспорт, лінія 649 (розклад/мапа: pafosbuses.com/649) до містечка Поліс Хрісохус біля пляжу Лаці та національного парку Акамас. Він ходить 4 рази на день, і квитки на нього такі ж, як і на вищезгадані автобуси до Пафосу.

Автобуси до інших міст

Прямі автобусні рейси також відправляються з терміналу аеропорту Пафосу до інших міст Кіпру:

Дізнайтеся більше практичних порад не тільки про транспорт на Кіпрі.

Таксі

Тарифи на таксі до аеропорту регулюються, і встановлені точні суми. До центру Пафосу ви заплатите 20 євро, до курорту Корал Бей - 35 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".