Трансфер в аеропорту Париж Бове-Тіль

Париж

Аеропорт Бове обслуговує 2 термінали. Вони не з'єднані безпосередньо, але ви можете дійти між ними за 1 хвилину (відстань приблизно 50 метрів) по тротуару (тільки громадська зона).

Знайдіть дешеві готелі поблизу аеропорту Бове

Термінали не розділені між собою за якимось чітким принципом. Обидва термінали обслуговують рейси до країн Шенгенської зони та країн, що не входять до неї, і всі авіакомпанії використовують обидва термінали.

Термінал завжди буде позначений на квитку, і навіть якщо ви не зможете його знайти, не варто нервувати.

Адже будівлі знаходяться настільки близько одна до одної, що навіть якщо ви пропустите потрібну з першого разу, ви легко зможете виправити помилку протягом 5 хвилин, просто пройшовши тротуаром.

Пересадка між рейсами

У Бове літають виключно лоукости, тому пересадки завжди будуть негарантовані, тобто ви будете самі добиратися з двох різних квитків.

При пересадці, навіть в межах одного терміналу, вам завжди доведеться виходити на вулицю, знову реєструватися на рейс і проходити через контроль безпеки назад в транзитну зону.

Реальний час пересадки без зареєстрованого багажу складе близько 20-45 хвилин в залежності від лінії безпеки. Однак ми однозначно не рекомендуємо залишати менше 2-3 годин між рейсами.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".