Доступ з аеропорту Париж Бове-Тіль

Париж

До аеропорту немає залізничного сполучення, але він з'єднаний з сусіднім містом Бове та Парижем прямим автобусним сполученням.

До центру Парижа можна дістатися за 90 хвилин за 16,90 євро, придбавши квиток онлайн на сайті terravision.eu.

Автобус до Парижа

З аеропорту до околиць Парижа до станцій метро курсують 3 автобусні маршрути, які обслуговуються аеропортом у партнерстві з компанією Terravision. Ще одна лінія прямує безпосередньо до паризького Діснейленду без пересадки.

Повний розклад та інформацію можна знайти на сайті: aeroportparisbeauvais.com.

Квитки можна зручно придбати на сайті terravision.eu.

 • Автобус A01* - йде до станції Porte Maillot біля Тріумфальної арки. Автобус ходить кожні 25 хвилин в обидва боки, а час у дорозі становить приблизно 1 годину 30 хвилин, залежно від трафіку.
  • Підключення до лінії метро 1 та ліній RER C та E
 • Автобус A02 - йде до станції Saint-Denis Université в північному передмісті Парижа. Автобус ходить кожні 15 хвилин в обох напрямках, а час у дорозі становить приблизно 1 годину 15 хвилин в залежності від трафіку.
  • Підключення до лінії метро 13
  • Останній автобус з аеропорту - 23:30
  • Перший автобус від Porte Maillot - 3:00
 • Автобус A03 - курсує до станції La Défense на західній околиці Парижа, всього 10 разів на день. Ця лінія обслуговується лише за онлайн бронюванням, і квитки не можна придбати на місці.
  • Підключення до лінії метро 1 та поїздів RER ліній A, E

*Під час та приблизно за місяць до/після Олімпійських ігор з червня по вересень 2024 року лінія A01 не працює.

Вартість квитків на всі напрямки 16,90 eur В один бік для дорослих і 9,90 євро для дітей до 11 років. Квитки в обидва боки коштують 29,90 євро або 19,80 євро для дітей. Багаж включено, а діти до 4 років подорожують безкоштовно.

Якщо ви купуєте квиток на місці в автоматі на автобусній зупинці або в касі, ви заплатите 18 євро в один бік і 35 євро в обидва боки.

Купити квиток на автобус до/з Парижа

Автобусна зупинка в аеропорту знаходиться між двома терміналами, приблизно в 30 метрах від виходу.

Для отримання інформації про проїзд та квитки в Парижі дивіться наш путівник по місту.

Автобус до Бове

Якщо ви прямуєте лише до Бове, скористайтеся автобусами Corolis номер 6 та NA Navette Aeroport. Обидва автобуси курсують до центру та залізничного вокзалу.

Лінія 6 працює приблизно з 7:00 до 20:30, а NA - рано вранці та пізно ввечері з 4:30 до 8:00 та з 20:30 до 23:00. Окрім центру, лінія NA також обслуговує всі основні готелі Бове.

Точний розклад та додаткову інформацію можна знайти на сайті corolis.fr.

 • Автобус 6 - вартість квитка 1 EUR і дійсний протягом усього календарного дня на всіх міських лініях Бове, окрім лінії NA.
  • Частота руху - 30 хвилин у будні дні, 60 хвилин у вихідні та святкові дні
  • Час у дорозі до станції - 17 хвилин
 • Автобус NA - вартість квитка 4 eur і дійсний протягом наступних 48 годин на всіх міських лініях Бове
  • Частота - від 60 до 90 хвилин
  • Час у дорозі до станції - 17 хвилин

Квитки можна придбати тільки у водія і тільки за готівку. Якщо у вас немає готівки, єдиний спосіб придбати квиток - через мобільний додаток OISE (Google Play / App Store).

Зупинка автобусів до Бове знаходиться не на центральному автовокзалі між терміналами, а на тротуарі біля будівлі прокату автомобілів.

Автобус + поїзд до Парижа

Комбінація з міського автобуса лінії 6 з аеропорту до станції Бове, а потім поїзда до станції Paris Nord в центрі міста в деяких випадках може бути дешевшою, ніж прямі автобуси від терміналу до Porte Maillot.

Однак квитки на поїзд потрібно купувати онлайн принаймні за 2-3 дні на сайті французьких залізниць sncf-connect.com.

Квиток в один бік можна придбати заздалегідь від 5 євро плюс 1 євро за проїзд на автобусі 6-ї лінії. Однак, якщо ви купуєте квиток на місці, звичайна ціна становить близько 16 євро.

Оренда автомобіля

Аеропорт Бове знаходиться практично у французькій сільській місцевості і може бути дуже зручною відправною точкою для автомобільної подорожі північно-західною Францією.

Багато відомих і місцевих компаній з прокату автомобілів базуються в аеропорту, а ціни на тижневу оренду починаються від 260 євро.

Порівняти ціни та забронювати автомобіль

Всі компанії з прокату автомобілів розташовані в окремій будівлі за автовокзалом, приблизно в 1 хвилині ходьби від Терміналу 2 і в 3 хвилинах ходьби від Терміналу 1.

Автобус до Діснейленду

Пряма автобусна лінія A05 також курсує від вокзалу між терміналами (ті самі зупинки, звідки відправляються автобуси до Парижа) без пересадок до курорту Діснейленд на сході Парижа.

Автобус A05 ходить тільки по четвергах, п'ятницях і суботах 8 разів на день в обох напрямках.

 • Ціна - 33 євро в один бік (без знижки на зворотній квиток)
 • Час у дорозі - 90 хвилин
 • Бронюйте квитки на сайті terravision.eu

Автобус до Ам'єна

Автобус 601 також зупиняється в аеропорту, з'єднуючи центр міста Бове з Ам'єном, де ви можете зробити пересадку на поїзди до Лілля або Ле Туке, наприклад.

Автобус 601 курсує з нерегулярними інтервалами, приблизно раз на 2 години в будні дні та 6-7 разів на день у вихідні та святкові дні. Розклад можна знайти на сайті oise.fr.

Квиток на 1 поїздку коштує 1 євро і не має значення, скільки триває поїздка.

Квиток можна придбати лише у водія готівкою або через мобільний додаток OISE (Google Play / App Store).

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".