Доступ з аеропорту Понта-Делгада

Сан-Мігель, Азорські острови

Найкращим способом пересування з аеропорту є оренда автомобіля прямо в терміналі. Звичайний громадський транспорт до аеропорту не ходить.

Оренда автомобіля

Оскільки повноцінно подорожувати Сан-Мігелем можна лише на автомобілі, ми рекомендуємо орендувати машину одразу після прибуття в аеропорт, де розташовані всі компанії з прокату автомобілів, що працюють на острові. Ви знайдете стійки всіх компаній з прокату автомобілів у терміналі прильоту, але не забудьте забронювати машину заздалегідь, в ідеалі - за 1-2 місяці.

Деякі компанії з прокату автомобілів мають обмежену кількість автомобілів, і якщо ви будете чекати до останньої хвилини або навіть на місці, ви можете виявити, що залишилися тільки найдорожчі машини.

Порівняйте ціни на оренду авто в 1 клік

Приклади середніх цін:

  • 7-денна оренда взимку (бронюйте щонайменше за місяць): малолітражка від 120 євро
  • 7-денна оренда влітку (бронюйте щонайменше за 6 місяців): малолітражка від 250 євро

Повертаючи автомобіль після прибуття в аеропорт, слідуйте вказівникам, щоб ваша прокатна компанія направила вас до відповідної парковки. Ви можете залишити автомобіль безпосередньо на автостоянці, і вам не потрібно відвідувати стійку прокату в терміналі.

Таксі

Єдиний актуальний вид транспорту поза прокатом автомобілів - це таксі. Біля терміналу завжди є багато таксі, а ціни на них фіксовані та заздалегідь визначені. Таксометри тут не працюють, ціни завжди точно встановлені для кожної комбінації місць.

Торгуватися за ціну не потрібно, а нечесність з боку таксистів зустрічається вкрай рідко.

Ціна до центру Понта-Делгади становить 10 eur.

У більшому масштабі таксі ви знайдете тільки в Понта-Делгаді. Центральна станція розташована на прибережній набережній біля Portas da Cidade (місцезнаходження на google.com/maps).

Автобус

Безпосередньо до терміналу не ходять автобуси громадського транспорту.

Також автобуси не зупиняються ніде в межах комфортної пішохідної доступності, тому єдиним варіантом є таксі або оренда автомобіля.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".