Трансфер в аеропорту Понта-Делгада

Сан-Мігель, Азорські острови

Понта-Делгада має єдиний термінал, що виконує основні функції, з головним вестибюлем і зоною прильоту на першому поверсі.

Найдешевші готелі у Сан-Мігелі

Аеропорт добре спланований, а процес реєстрації на рейс швидкий. Єдиний пункт контролю безпеки веде до загальної транзитної зони, де є виходи на посадку для вильоту до країн Шенгенської зони, а після проходження паспортного контролю - виходи на посадку до країн, що не входять до Шенгенської зони.

Транзитна зона часто переповнена і не має достатньої кількості місць, особливо вранці та вдень.

Пересадка між рейсами

Понта-Делгада є дуже поширеним пунктом пересадки між рейсами з Європи та США на інші Азорські острови, а також між рейсами з США/Канади на материкову Португалію і навпаки.

Це один з найшвидших і найчистіших аеропортів Європи для пересадок.

Чи потрібно залишати транзитну зону?

Ні. Якщо у вас є стикувальний рейс, придбаний в одному бронюванні, або ви подорожуєте лише з ручною поклажею і вже маєте онлайн посадковий талон на стикувальний рейс, вам не потрібно залишати транзитну зону.

Ви завжди будете йти від літака до терміналу по асфальту. Ви потрапляєте у вестибюль. Якщо ви прибуваєте з країни, що не входить до Шенгенської зони (наприклад, США, Канада, Великобританія, Кабо-Верде), ви пройдете паспортний контроль (черги близько 20 хвилин), тоді як якщо ви прибуваєте з країни, що входить до Шенгенської зони, ви не проходите жодного контролю.

Праворуч знаходиться вихід для отримання багажу, а ліворуч - прохід для стикувальних рейсів безпосередньо до виходу на посадку.

Перевірка на безпеку не проводиться.

Весь трансфер займає близько 5 хвилин нетто (+ паспортний контроль у разі необхідності).

Чи потрібно забирати свій багаж?

Ваш зареєстрований багаж буде автоматично перевезений і отриманий у пункті призначення, якщо у вас є стикувальний рейс, придбаний в одному бронюванні.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".