Доступ з аеропорту Познань

Аеропорт Познань POZ

Транспорт з аеропорту до найближчого центру Познані здійснюється на громадському автобусі лінії 159, або ви також можете скористатися лінією 148, щоб дістатися до аеропорту. Доступні офіційні служби таксі або оренда автомобілів в аеропорту.

Знайдіть найдешевші готелі в Познані

Автобус

Майже завжди мандрівники користуються лише автобусом 159, який відправляється безпосередньо з терміналу аеропорту і прямує до головного автобусного та залізничного вокзалу в центрі міста. Автобус ходить часто і доставить вас з аеропорту до центру менш ніж за 25 хвилин.

Автобусна зупинка знаходиться одразу за виходом з терміналу біля виходу на посадку поруч зі стоянкою таксі.

Квитки та ціни

Ви можете придбати квиток на автобус на зупинці в автоматі, або карткою в самому автобусі, або за допомогою мобільних додатків moBILET, Jakdojade чи mPay.

У квитковому автоматі ви можете розрахуватися карткою або готівкою, але в автобусі ви можете розрахуватися тільки карткою, причому однією платіжною карткою можна оплатити кілька квитків разом.

Щоб дістатися з аеропорту до центру міста, скористайтеся 45-хвилинним квитком на сайті 6 pln або придбайте 24-годинний квиток на сайті 15 pln.

 • 45 хвилин - 6 pln
 • 90 хвилин - 8 pln
 • 24 години - 15 pln

Якщо ви плануєте одразу ж оглянути місцеві музеї та визначні пам'ятки, варто придбати туристичну картку разом з 24-годинним квитком у туристичному бюро, яке знаходиться в терміналі прильоту.

Актуальні ціни на квитки, години закриття або детальний розклад можна знайти на сайті Познанського транспортного організатора ztm.poznan.pl.

Отримайте найдешевші пропозиції в Познані

Лінії та розклади руху

Ви можете скористатися двома автобусними лініями до аеропорту, які проходять майже по одному і тому ж маршруту. На зупинці Rondo Kaponiera ви можете пересісти на трамвайні лінії 2 або 13 у напрямку історичного центру.

 • 159 - йде до головного залізничного вокзалу через зупинку Rondo Kaponiera
  • Час у дорозі - 25 хвилин
  • Частота - від 15 до 20 хвилин
  • Останній автобус з аеропорту - 0:32
  • Перший автобус до аеропорту - 4:02 у будні, 4:35 у вихідні

Альтернативою вищезгаданій лінії 159 є лінія 148, яка відправляється від зупинки Malechowska приблизно за 750 метрів від терміналу. По дорозі до аеропорту вона зупиняється на головній дорозі перед аеропортом, приблизно в 350 метрах від терміналу, тому ви можете легко скористатися і цією лінією.

 • 148 - той самий маршрут, що і 159, але лише до зупинки Rondo Kaponiera
  • Час у дорозі - 21 хвилина
  • Частота - від 20 до 30 хвилин
  • Останній автобус з аеропорту - 22:39
  • Перший автобус до аеропорту - 5:01

Розклад усіх автобусних та трамвайних ліній можна знайти на сайті: mpk.poznan.pl/en/timetable.

Нічний транспорт

Автобусна лінія 222 курсує раз на годину приблизно з 23:00 до 4:00 прямо до центру.

Ціни на квитки залишаються незмінними.

Оренда автомобіля

Подорожуйте польською сільською місцевістю, не залежачи від розкладу, і скористайтеся послугами одного з численних агентств з прокату автомобілів в терміналі.

Ціни на оренду автомобіля на 3 дні починаються від 40 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".