Послуги в аеропорту Познань

Аеропорт Познань POZ

Дізнайтеся, які послуги та можливості пропонує аеропорт Познань. Де найкраще поїсти та де зробити покупки?

Пошук найдешевших готелів в Познані

Інтернет та wi-fi

Доступ до Інтернету через Wi-Fi є необмеженим після входу через електронну пошту, Facebook або Google, або протягом 30 хвилин анонімно.

Якщо ви використовуєте сім-карту ЄС, ви можете дзвонити і користуватися даними в Польщі за тими ж цінами, що і в рідній країні.

В іншому випадку, придбайте e-sim швидко та легко на airalo.com.

Магазини та супермаркети

Ви можете придбати невеликі закуски у вигляді напоїв, бутербродів або салатів у міні-маркетах 1-Minute, які розташовані у громадській зоні біля прильотів та вильотів і відкриті з 6:00 до 20:00.

За межами зони безпеки можливості для шопінгу дуже обмежені, тому краще купувати закуски в громадській зоні. За контрольно-пропускним пунктом є невеликий міні-маркет і два невеликих duty free магазини та сувенірні лавки.

Варіанти харчування

Термінал обладнаний досить широким спектром закладів харчування від класичних ресторанів до кафе, але знову ж таки тільки в громадській зоні.

Які заклади мають найдовший час роботи?

  • So! Coffee - громадська зона, 4:00-21:30
  • Coffee Express - після перевірки безпеки, 5:00-22:00

Після пункту контролю безпеки ви знайдете невелике кафе та ресторан Bistro.

Список усіх ресторанів можна знайти на сайті аеропорту.

Оглядова тераса

Насолоджуйтесь видом на злітно-посадкову смугу і спостерігайте за рухом на асфальті перед вильотом. Оглядовий майданчик знаходиться на першому поверсі зони вильоту терміналу.

Тераса повністю крита.

Банкомати та пункти обміну валют

Для обміну або зняття грошей краще почекати до приїзду в місто, громадський транспорт можна оплатити карткою.

В аеропорту є кілька банкоматів, особливо в зоні прильоту, і обмінні пункти InterChange з високими комісіями і невигідним курсом обміну.

Кімната для паління

У терміналі є невелике вентильоване місце для паління, розташоване за охороною.

Камера зберігання багажу

В аеропорту Познані немає камер схову або автоматичних шафок для зберігання багажу. Ви можете додатково зберігати свій багаж на автовокзалі.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".