Доступ з аеропорту Пунта-Кана

Пунта-Кана

Більшість мандрівників їдуть до Пунта-Кани з туристичною агенцією, де їм заздалегідь організовують трансфер до готелю в рамках туру. Індивідуальні мандрівники можуть скористатися таксі, громадським транспортом або просто орендувати автомобіль в аеропорту.

Трансфер від туристичного агентства

Після проходження імміграційного контролю знайдіть свого представника з бейджем туристичного агентства, який відведе вас до автобуса, що прямує безпосередньо до вашого курорту.

Якщо делегата немає, просто слідуйте за своїм носом і йдіть через лобі, поки не дійдете до відкритої парковки, де ви побачите вдалині невеликий кіоск з безліччю логотипів і прапорів туристичних агентств. Тут на вас чекатиме делегат.

Таксі, Uber

Таксі - найпоширеніший вид транспорту. Після прибуття в зоні прибуття в холі стоїть єдина стійка з табличкою "Таксі", де ви можете замовити таксі за попередньо узгодженою ціною.

Ми рекомендуємо замовляти таксі на стійці, де ви принаймні можете бути впевнені, що їдете з ліцензованим водієм таксі. В іншому випадку ви ризикуєте сісти в машину до людини, яка видає себе за таксиста, і заплатити за проїзд у кілька разів більше, ніж зазвичай. У цьому випадку ви можете принаймні дотримуватися цін, вказаних після того, як вийдете з вестибюля аеропорту.

У звичайних таксі завжди можна платити тільки готівкою.

Найкращі пляжні курорти - Пунта-Кана

Альтернативою є використання мобільного додатку Uber, який надійно працює в Пунта-Кані. Середні ціни з/до аеропорту такі:

  • Плайя-Баваро - 1 300 DOP
  • Уверо-Альто - 2 000 DOP
  • Кабеса-де-Торо - 1 000 DOP
  • Кап-Кана - 900 DOP
  • Баяхибе - 3 800 DOP

Попередньо організований трансфер

Дуже популярний варіант - заздалегідь замовити трансфер з аеропорту.

Стойки транспортних компаній все ще знаходяться в залі прильоту, тому вам не доведеться виходити на вулицю і піддаватися пропозиціям таксистів.

Якщо ви зупинилися на великому курорті, готель часто пропонує власну службу трансферу.

Крім того, ви можете скористатися послугами однієї з численних компаній. Як правило, найдешевший транспорт надає компанія Diamond Transfers.

Ціни вказані за повний мікроавтобус місткістю до 5 осіб.

  • Плая Баваро - 35 usd
  • Uvero Alto - 60 usd
  • Кап-Кана - 30 usd
  • Баяхибе - 90 usd

Оренда автомобіля

Якщо ви подорожуєте Домініканською Республікою самостійно, найкращий варіант - орендувати автомобіль.

Ціни на тиждень у високий сезон починаються від 370 USD. Ми наполегливо рекомендуємо уникати Goldcar.

Порівняти ціни - забронювати авто в аеропорту PUJ

Громадський транспорт

Регулярні автобусні рейси в Пунта-Кані не працюють так, як у розвинених містах Європи чи Північної Америки.

Громадський транспорт забезпечується великими мікроавтобусами на 20-35 чоловік, які називаються " гуагуас".

Станція "гуагуас" знаходиться не безпосередньо перед терміналом, а на головній вулиці "Blvd. Turístico del Este" (місцезнаходження на Google Maps).

Гуагуас курсує з аеропорту до Крусе де Верон, де можна пересісти на інші лінії в напрямку Плайя Баваро. Подорож до Cruce de Verón займає близько 25 хвилин, а потім до Playa Bávaro ще 35 хвилин.

Автобуси не позначені номером лінії, завжди запитуйте у водія, до якого пункту призначення він їде.

Сплатіть свій квиток всередині автобуса (тільки готівкою) кондуктору, який сам вас знайде. Вартість проїзду від аеропорту до Cruce de Verón становить 100 доп. Далі до Плайя Баваро ви заплатите ще 150 доп.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".