Трансфер в аеропорту Пунта-Кана

Пунта-Кана

Аеропорт розділений на два термінали A і B, які знаходяться на відстані близько 100 метрів один від одного вздовж пішохідної доріжки. Обидва відкриті 24 години на добу.

Найкращі пляжні курорти - Пунта-Кана

Термінали розділені відповідно до авіакомпаній, які в них реєструються.

  • Термінал A - Aerolineas Argentinas, Aeromexico, Aeroregional, Air Canada, Air Caraibes, Air Europa, Air Transat, Avior, Condor, Discover Airlines, Edelweiss/Swiss, Evelop Airlines, Finnair, GOL, Icelandair, IFly, InterCaribbean Airways, JetBlue, LATAM, LOT, Lufthansa, Nordwind Airlines, Orbest, Southwest, Spirit Airlines, Sun Country Airlines, Sunwing, Thomas Cook Airlines, TUI, United, Westjet, Wingo, World2fly
  • Термінал B - Air France, Allegiant Air, American Airlines, Avianca, British Airways, Copa Airlines, Delta Airlines, Frontier Airlines

Аеропорт побудований в стилі пляжних альтанок, але термінали насправді сучасні і оснащені кондиціонерами.

Імміграційний контроль і туристична карта

Черги на імміграційний контроль, як правило, короткі і рідко тривають більше 30 хвилин.

Сама імміграційна перевірка зазвичай полягає лише в тому, щоб запитати, як довго ви перебуватимете в Домініканській Республіці.

Раніше спеціальну туристичну карту потрібно було оплачувати після прибуття, але зараз плата за туристичну карту включена у вартість усіх авіаквитків. Тож вам не потрібно робити ніяких домовленостей або платити що-небудь після прибуття.

Трансфер між рейсами

Пунта-Кана не є типовим стикувальним аеропортом, але він все ж пропонує зручний трансфер між рейсами, щоб ви мали все в одному бронюванні і не мали проблем з повторною перевіркою багажу.

Якщо ви придбали квитки окремо і комбінуєте трансфер в аеропорту Пунта-Кани самостійно, вам завжди доведеться пройти імміграційний контроль і забрати свій багаж. Потім знову зареєструйтеся на рейс і пройдіть через контроль безпеки назад в транзитну зону.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".