Доступ з аеропорту Рига

Рига

З аеропорту до Риги можна дістатися на регулярних автобусах громадського транспорту за звичайними тарифами. Також можна скористатися послугами таксі або орендувати автомобіль.

Дешеві готелі в Ризі

Автобус 22

Автобусна лінія 22 курсує до центру Риги і закінчується на зупинці Abrenes iela, а також проходить повз головний залізничний або автобусний вокзал. Квиток на 90 хвилин коштуватиме вам 1,50 євро і може бути використаний для подальших поїздок по Ризі.

Вийдіть на зупинці Grēcinieku iela, щоб найшвидше дістатися до невеликого історичного центру.

На виході з центру будьте обережні, щоб не сісти на тролейбус 22, який взагалі не ходить до аеропорту. Номери автобусних і тролейбусних ліній у Ризі нелогічно перетинаються.

Ви можете придбати квиток на автобус в газетному кіоску Narvessen за межами терміналу біля автобусної зупинки, в автоматі або у водія, де ви можете розрахуватися карткою, і квиток коштує 1,81 євро при посадці. Останній варіант - завантажити один з мобільних додатків і купити квиток через нього.

Квитки дійсні для всієї мережі громадського транспорту Риги: автобусів, трамваїв і тролейбусів.

Ви повинні відмітити свій квиток при посадці в автобус.

Для отримання повної інформації про громадський транспорт у Ризі та пошуку пересадок між зупинками відвідайте офіційний сайт: rigassatiksme.lv

Таксі

Звичайне таксі з аеропорту до історичного центру коштує близько 15 євро, і ви повинні взяти лічильник. Якщо водій таксі відмовляється увімкнути лічильник, вийдіть з машини та оберіть інший транспортний засіб.

Таксі зупиняються одразу за терміналом, поруч з автобусною зупинкою, і там завжди є кілька вільних машин.

Дуже популярною альтернативою в Ризі є додаток Bolt, за допомогою якого поїздка з аеропорту до центру коштує від 11 до 16 євро в залежності від часу доби.

Оренда автомобіля

Кілька великих міжнародних компаній з прокату автомобілів мають філії в терміналі. Автомобіль - найкращий засіб пересування для вивчення латвійської сільської місцевості або поїздки на море.

Тижнева вартість оренди варіюється від 120 до 180 євро в залежності від сезону.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".