Трансфер в аеропорту Рига

Рига

Аеропорт Риги обслуговує всі рейси в одному терміналі з центральним залом реєстрації для всіх напрямків.

Це один з найменших і дуже чистих аеропортів. Від входу в термінал до виходу до літака можна дійти пішки не більше ніж за 10 хвилин.

Дешеві готелі поблизу аеропорту Риги

Через єдиний пункт контролю безпеки з лівого боку вестибюля ви потрапите в єдину транзитну зону з виходами на посадку B і C.

Рейси з країн, що не входять до Шенгенської зони, вилітають з кінця "Конкорсу С", де також знаходиться паспортний контроль. Ці виходи найвіддаленіші від пункту контролю безпеки, тому, якщо ви летите з Риги в країну, що не входить до Шенгенської зони, залиште більший запас часу і в ідеалі пройдіть контроль безпеки принаймні за 1 годину до вильоту.

Пересадка між рейсами

Завдяки сучасній мережі AirBaltic, Рига є важливим пунктом пересадки, особливо з рейсів до Європи в напрямку Прибалтики, Скандинавії або Закавказзя.

Пересадка дуже добре організована, і вам зовсім не потрібно залишати транзитну зону, навіть якщо ви комбінуєте пересадку самостійно, придбавши 2 окремі квитки (якщо ви подорожуєте лише з ручною поклажею).

На рейсах між країнами Шенгенської зони немає ні безпеки, ні паспортного контролю.

При пересадці з шенгенського рейсу на рейс, що не входить до Шенгенської зони, ви проходите лише паспортний контроль, в іншому випадку ви проходите контроль на безпеку. Однак, на цих перевірках ніколи не буває черг довше 10 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".