Доступ з аеропорту Сідней

Сідней

Найшвидший спосіб дістатися до центру Сіднея - 19,48 австралійських доларів на поїзді T8. Автобусні маршрути також доступні за нижчими цінами, наприклад, до пляжу Кугі-Біч (Coogee Beach).

Прочитайте нижче, щоб дізнатися, куди саме ходять автобуси, як оплатити квиток і скільки коштує таксі або оренда автомобіля.

10 найкращих готелів у Сіднеї

Поїзд T8

До центру Сіднея, Центрального вокзалу та Кільцевої набережної (Circular Quay) можна дістатися на міській електричці T8. Офіційну інформацію про це сполучення можна знайти на сайті: airportlink.com.au.

Потяг зупиняється на станціях метро під Міжнародним терміналом 1 та Національними терміналами 2 і 3 (спільна станція для обох терміналів).

Вартість проїзду та квитки

Найпростіший спосіб оплати проїзду - це ваша власна картка Visa, Mastercard або American Express. Цей спосіб має ті ж самі ціни та переваги (наприклад, денний ліміт на проїзд), що й раніше широко використовувана транспортна картка Opal.

Наразі придбати Opal Card не варто, але це все ще можливо. У касі можна придбати картку, на яку ви завантажуєте будь-яку суму (не менше 35 аудів), яка буде списуватися поступово.

Ціна квитків до аеропорту вища, ніж ціни на проїзд до інших станцій. За посадку/висадку на станціях аеропорту стягується додаткова плата.

Ціна варіюється в залежності від часу доби. Наступні періоди робочого дня вважаються Peak Hours: 6:30-10:00 та 15:00-19:00. Вихідні та святкові дні вважаються неробочим часом протягом усього дня.

Peak Hours Off Peak
Зелена площа 14,78 aud 13,58 aud
Центральна 20,68 aud 19,48 aud
Circuar Quay, Музей, Ратуша,
Martin Place, St. James, Milsons Point
21,65 aud 20,15 aud

Щоб дізнатися актуальну ціну, скористайтеся пошукачем транспорту в Сіднеї: transportnsw.info.

Розклад та маршрут

Поїзд T8 їде до центру міста, а також в інший бік від аеропорту в напрямку західних передмість. Тому зверніть увагу на вказівники та правильну платформу.

 • Частота - від 7 до 15 хвилин
 • Час у дорозі - 21 хвилина до Круглої набережної; 13 хвилин до Центрального вокзалу (на 2 хвилини менше від внутрішнього терміналу)
 • Останній поїзд з Міжнародного терміналу - 23:57 (0:57 вночі з п'ятниці на суботу та з суботи на неділю, 23:42 вночі з неділі на понеділок)
 • Перший поїзд з Центрального вокзалу - 4:20 (4:55 у вихідні)
 • Пошук пересадок: transportnsw.info

Готелі на залізничних вокзалах

Зручно забронювати готель прямо біля залізничного вокзалу T8, щоб вам не довелося шукати житло після прибуття.

Автобуси

До аеропорту ходять два автобусні маршрути. Зупинки біля терміналів 1 і 3 чітко позначені літерою "B" на синьому фоні.

Ви також можете оплатити проїзд власною безконтактною карткою (або через Opal Card). Картка прикладається до зчитувального пристрою при посадці та висадці. Також в автобусі існує диференціація вартості проїзду в залежності від часу (Peak та Off-Peak), детальніше дивіться вище в описі поїзда.

 • Лінія 350 - ходить тільки від Терміналу 3 прямо на схід до пляжу Марубра-Біч, Кугі і закінчується на станції метро Bondi Junction, де ви можете пересісти на автобус 333 до пляжу Бонді-Біч.
  • Ціна в непікові години - 2,90 aud
  • Ціна в годину пік - 4,15 aud
  • Частота - від 6 до 10 хвилин
  • Час у дорозі до пляжу Кугі - 65 хвилин
  • Години роботи - з 4:15 до 12:47
  • Розклад: transportnsw.info/routes/350
 • Лінія 420 - автобус зупиняється біля терміналів 1 і 3 і прямує до таких місць, як залізнична станція Mascot (звідки дешевше доїхати до центру міста, ніж з аеропорту) або до районів у західному Сіднеї.
  • Ціна в непікові години - від 2,24 австралійських доларів до 2,90 австралійських доларів
  • Ціна в годину пік - від 3,20 aud до 4,15 aud в залежності від відстані
  • Частота - 15 хвилин (від 20 до 40 хвилин у вихідні)
  • Години роботи - з 4:55 до 23:44
  • Розклад руху: transportnsw.info/routes/420

Нічний автобус

Нічні рейси здійснюються автобусом N20 з центру міста (Ратушний та Центральний вокзали). З Ратушного вокзалу автобуси відправляються щогодини з 1:00 до 4:00, а з аеропорту до центру міста - щогодини з 0:25 до 4:25, дивіться актуальний розклад та карту зупинок: transportnsw.info/routes/n20.

Лінія зупиняється тільки в Міжнародному терміналі 1. Вартість проїзду з центру міста - 2,90 aud.

ПОРАДА! До центру міста дешевше...

Якщо ви не хочете платити високу ціну за квиток на поїзд, де ви платите доплату лише за те, що користуєтеся станцією аеропорту, ви можете дістатися до центру міста значно дешевше з 1 пересадкою.

Сідайте на автобус 420 з обох терміналів до кінцевої зупинки Mascot, де ви пересядете на поїзд T8 у напрямку центру. Однак, аеропортовий збір з/до станції Mascot не стягується.

 • Загальна ціна Off-Peak - 5,04 aud
 • Загальна ціна Peak-Hours - 7,20 aud
 • Загальний час у дорозі - приблизно 40 хвилин

Карта громадського транспорту

Дивіться чітку карту залізничних і автобусних маршрутів, що обслуговують аеропорт Сіднея Кінгсфорд Сміт.

Таксі, Uber

Щоб найзручніше дістатися безпосередньо до вашого готелю, скористайтеся численними таксі або дуже популярним мобільним додатком Uber, який чудово працює в Сіднеї.

Зазвичай у Uber тарифи нижчі, ніж у традиційних таксі, але ціна варіюється в межах одиниць доларів.

Оскільки внутрішні термінали 2/3 знаходяться ближче до центру, ціна нижча, ніж з міжнародного терміналу 1. Ціни розраховуються шляхом поєднання відстані та часу в дорозі, тому в години пік, коли є великі черги, ціна вища.

Орієнтовні ціни наведені нижче:

 • Circular Quay (Opera) – 60 aud з терміналу 1 або 52 aud з терміналів 2/3
 • Bondi Beach – 55 aud з терміналу 1 або 47 aud з терміналів 2/3

Оренда автомобіля

Якщо ви прямуєте з аеропорту за межі Сіднея в автоподорож по Австралії, орендуйте автомобіль прямо в терміналі, де розташовано багато пунктів прокату автомобілів відомих і місцевих брендів.

Тижневі ціни на оренду починаються від 280 aud.

Порівняти ціни - забронювати автомобіль

Компанії з прокату автомобілів мають свої стійки в паркінгах прямо навпроти всіх терміналів.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".