Готелі поблизу аеропорту Сідней

Сідней

Аеропорт Сіднея Кінгсфорд Сміт є великим вузловим аеропортом з цілодобовим трафіком і нічними сполученнями між рейсами з Азії, Європи та США до Австралії, Океанії та Нової Зеландії.

Ночівля в аеропорту - години роботи

Зони загального користування всіх терміналів відкриті 24/7, як і транзитна зона. Однак, деякі пункти контролю безпеки закриваються на ніч, тому ви можете скористатися транзитною зоною лише в тому випадку, якщо у вас пересадка в Сіднеї.

Сидінь у громадських та транзитних зонах достатньо, але практично всі вони мають підлокітники між собою, а тому на них неможливо прилягти.

Тихих зон з більш зручними кріслами в аеропорту Сіднея немає.

Готелі поблизу терміналів

Для комфортної ночівлі скористайтеся одним з численних готелів, розташованих в безпосередній близькості від усіх терміналів.

У транзитній зоні немає готелів, тому навіть під час пересадки ви повинні в'їхати в Австралію і вийти з будівлі аеропорту, щоб переночувати в готелі.

Термінал 1

Термінали 2 і 3

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".