Доступ з аеропорту Тирана

Тирана

До аеропорту курсують автобуси з центру Тирани та інших міст Албанії.

Оренда автомобіля

Якщо ви прямуєте до Албанії з метою подорожувати країною, оренда автомобіля, безумовно, буде найзручнішим способом, якщо ви хочете встигнути якомога більше і не залежати від дуже специфічного і тривалого міжміського автобусного транспорту.

В аеропорту Тирани працює велика кількість компаній з прокату автомобілів, починаючи від місцевих і закінчуючи великими міжнародними компаніями.

Порівняйте ціни на оренду авто в 1 клік

Ціни значно відрізняються в залежності від сезону. Влітку ви можете заплатити 73 євро на добу, в той час як в інші пори року від 29 євро.

Автобуси

Якщо ви подорожуєте з метою міського туризму або хочете пересуватися Албанією на місцевому транспорті, використовуйте тільки автобуси до/з аеропорту.

Станція для всіх автобусів знаходиться приблизно в 150 метрах від виходу із залу прильоту. Ви проходите повз KFC праворуч і йдете вздовж автостоянки до кінця, де завжди стоять кілька автобусів або мікроавтобусів, як правило, з табличкою з назвою пункту призначення за лобовим склом.

До центру Тирани

Автобуси до центру ходять раз на годину о XX:00. Автобусна лінія не позначена жодним номером, лише табличкою з написом "Airport" або "Tirana". Зупинка в центрі міста знаходиться позаду Оперного театру. Точне розташування зупинки можна знайти на google.com/maps.

Розклад можна знайти на сайті luna.al.

Квиток коштує 400 євро і купується у кондуктора в автобусі. Спокійно сідайте в автобус, що стоїть, вас завжди направлять в той, що їде першим. Як тільки автобус рушає, кондуктор проходить по салону і збирає гроші. Ви можете заплатити готівкою в албанських леках (400), євро (4 євро) або карткою.

Квиток також можна купити онлайн на сайті book.distribusion.com за 4 євро.

  • Час у дорозі - 30 хвилин
  • Частота - щогодини, завжди о xx:00
  • Перше та останнє з'єднання - автобуси курсують 24/7 в обох напрямках

Інтервал та час однаковий у будні та вихідні дні. Автобус з аеропорту до центру міста курсує без зупинок на інших зупинках.

До Дурреса

Безпосередньо з аеропорту ви також можете дістатися до найбільшого приморського міста Албанії під назвою Дуррес.

Однак автобуси ходять лише 7 разів на день. Квитки коштують 600 або 6 євро. До оплати зазвичай приймають євро.

До Вльора

Прямі автобуси/мікроавтобуси до найбільшого курорту Албанії ходять 6 разів на день (детальний розклад дивіться на сайті аеропорту ). Квиток коштує 1 000 євро, а поїздка займає близько 2 з чвертю годин.

Таксі

Таксі - найзручніший вид транспорту, якщо тільки ви не зупинилися в самому центрі, оскільки автобус з аеропорту ніде не зупиняється по дорозі.

У Тирані немає спільних служб таксі, таких як Uber або Bolt, але в аеропорту та місті є багато звичайних таксі. Подорож до центру Тирани коштуватиме близько 2 500 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".