Готелі поблизу аеропорту Тирана

Тирана

Аеропорт Тирани працює всю ніч, а рейси Wizz Air та місцевих авіаліній, зокрема, часто прибувають дуже пізно вночі.

Готелі поблизу терміналу

Саме тому поруч з аеропортом є кілька готелів, де ви можете ідеально переночувати, а вранці вирушити до центру або на море.

  • Hotel Verzaci *** - Найдешевший, але абсолютно спокійний готель. Він розташований приблизно в 10 хвилинах ходьби від аеропорту вздовж тротуару, а ніч тут коштує від 31 євро.
  • N Hotel by NOSHI **** - відмінна якість за хорошу ціну, готель знаходиться приблизно в 6 хвилинах ходьби від терміналу і коштує від 55 євро
  • Best Western Premier Ark Hotel **** - якщо ви віддаєте перевагу міжнародним мережам, зупиніться в цьому готелі в 2 хвилинах ходьби від терміналу з цінами від 70 євро
  • Airport Garden Hotel *** - завдяки вишуканим сучасним зручностям та відстані близько 4 хвилин ходьби від терміналу, цей готель має найкращий рейтинг серед усіх, що знаходяться поблизу. Ціни починаються від 59 євро.

Готелі в центрі Тирани

Якщо ви все ж таки вирішите скористатися автобусом вночі до центру або рано вранці з центру до аеропорту, то найближчі готелі до автобусної зупинки в центрі міста Lot Boutique Hotel by Hotels and Préférence **** (3 хвилини пішки) або Tirana International Hotel **** (5 хвилин пішки).

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".