Доступ з аеропорту Венеція Тревізо

Венеція

До аеропорту курсують лише прямі рейсові автобуси та одна міська лінія до залізничного вокзалу Тревізо.

Переглянути готелі у Венеції

Прямий автобус до Венеції та Местре

Прямі автобуси Terravision (Barzi Bus) або ATVO - найшвидший транспорт до Венеції та Местре. Подорож до Венеції займає 40-50 хвилин, а до Местре - 30-40 хвилин, залежно від трафіку.

Terravision (автобус Barzi)

Дешевшу поїздку пропонує Terravision, яка коштує 10 євро в один бік або 18 євро в обидва боки. Ціна однакова як до Венеції, так і до Местре. У Венеції він зупиняється на станції Venezia Tronchetto (див. мапу ), звідки можна дістатися до центральної площі Риму за 4 хвилини за 1,50 євро на автоматичному поїзді або за 10-15 хвилин пішки.

  • Купити квиток - Terravision.eu
  • Розклад відповідає розкладу авіарейсів
  • Автобуси здійснюються компанією Barzi Bus
  • Якщо ви не встигаєте на свій рейс, ви можете безкоштовно скористатися наступними автобусами

Вийшовши на станції Tronchetto, пересядьте на автоматичний поїзд або човен лінії 2 до Венеції, який має зупинку приблизно за 300 метрів. Не звертайте уваги на великі знаки "Boat to Venice", які вказують на дуже дорогих приватних операторів човнів.

ATVO

Автобуси ATVO коштують від 12 євро в один бік або від 22 євро в обидва кінці. Як і Terravision, ATVO працює за розкладом. Перевагою перед Terravision є зупинка у Венеції безпосередньо на площі Риму.

Влітку також діють сезонні маршрути до морських курортів Єзоло, Кавалліно, Ераклеї, Бібіоне та Ліньяно. Інформацію про подорожі можна знайти на сайті ATVO.

Громадський автобус до Тревізо + поїзд до Венеції

Найдешевший варіант - через залізничний вокзал у Тревізо. Цей варіант займає близько 90 хвилин від аеропорту до Венеції.

Є п'ять автобусних маршрутів з аеропорту до станції Treviso Centrale, які займають близько 10-15 хвилин.

Громадський транспорт

Квиток на перелічені нижче лінії коштує 1,80 євро і може бути придбаний у мобільному додатку MoMUp (доступний на: Google Play / App Store) - виберіть "Servizio Urbano", а потім "Urbano 100'".

Ви також можете придбати офіційний квиток у кіоску ATVO в залі прильоту, але там вам часто скажуть, що у них є лише 48-годинний квиток за 5 євро.

Квиток, придбаний у водія, коштує 4 євро і може бути оплачений лише готівкою.

  • Лінія 6 (подивитися розклад) - ходить раз на 30 хвилин (раз на годину по неділях) від зупинки в 50 метрах праворуч від терміналу, по дорозі від вокзалу до аеропорту, виходите на зупинці F.S. De Gasperi (див. мапу)
  • лінії 101, 102, 102 (див. розклад) - ходять кумулятивно приблизно 2-3 рази на годину (по неділях 1-2 рази на годину) від зупинки в 50 метрах праворуч від терміналу. У напрямку аеропорту автобуси зупиняються на міжміському автовокзалі (див. мапу).

Однак автобуси не покривають весь розклад рейсів і курсують лише з 6:00 до 21:00.

Тревізо AirLink

Спеціальний автобус аеропорту відправляється прямо з терміналу. На головному вокзалі в напрямку аеропорту ви сідаєте на зупинці прямо перед виходом (див. мапу).

Автобуси ходять приблизно з 6:20 до 23:50, детальну інформацію можна знайти на сайті: mobilitadimarca.it/en

Квиток за 5 євро можна придбати на стенді Treviso AirLink в залі прильоту або через мобільний додаток MoMUp. Виберіть останню опцію "Treviso Airlink 2 Days Card".

Квиток дійсний протягом 48 годин на всі маршрути по всьому Тревізо.

Ви також можете придбати комбінований квиток для цього сполучення з поїздом на сайті trenitalia.com або в автоматах на всіх станціях. Ціна така ж, як і при купівлі двох окремих квитків.

Потяг Тревізо - Местре - Венеція

На станції Treviso Centrale ви можете купити квиток на поїзд за 3, 80 євро. Перед тим, як сісти на поїзд, відмітьте його у валідаторі всередині будівлі вокзалу на шляху до платформи.

Зі станції Тревізо ви також можете скористатися прямими поїздами до інших італійських міст, таких як Падуя (5,20 євро) або Віченца (5,90 євро). Точний розклад поїздів з Тревізо до Местре або Венеції (близько 6 разів на годину) можна знайти на сайті trenitalia.com.

До аеропорту Марко Поло

Якщо ви плануєте пересадку між аеропортами Тревізо та Марко Поло, спочатку вирушайте до Венеції (див. розділ "Трансфер з аеропорту" вище) і пересідайте на автобусні лінії 5, 15 або на шатл ATVO Airport Shuttle. Квиток з Местре до аеропорту Марко Поло коштує 8 євро, тож загалом ви заплатите 18 євро.

Прямого сполучення між аеропортами немає.

Автобус до Падуї

Перед аеропортом також зупиняється регіональний автобус 101, який, окрім центру Тревізо, доставить вас до історичного міста Падуя.

Автобусна зупинка знаходиться приблизно в 50 метрах від терміналу на головній дорозі в протилежному напрямку від зупинки автобуса до Тревізо (тобто, якщо дивитися ліворуч від терміналу).

Лінія 101 курсує кожні 30 хвилин з приблизно 5:20 до 20:20 з понеділка по суботу. У неділю та святкові дні вона ходить приблизно раз на годину, а розклад ви можете знайти на сайті: mobilitadimarca.it/en

Квиток коштує 6,40 євро і його можна придбати у водія готівкою або через мобільний додаток MoMUp (доступний на: Google Play / App Store).

Карта зупинок

Для легкої орієнтації дивіться розташування зупинок кожного перевізника в аеропорту та в центрах міст.

Автобусні зупинки в аеропорту Тревізо

Автобусні зупинки у Венеції та Местре

Автобусні зупинки в Тревізо

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".