Трансфер в аеропорту Венеція Тревізо

Венеція

Аеропорт Тревізо обслуговується одним дуже маленьким терміналом, в якому можна швидко зорієнтуватися. Вильоти відбуваються на 1-му поверсі, а прильоти - на першому.

Переглянути готелі у Венеції

Від входу до терміналу до літака ледве 50 метрів. Через невеликий розмір терміналу, коли зустрічаються кілька літаків, місць для сидіння не вистачає.

Єдина перевірка на безпеку приведе вас до загальної транзитної зони, де виходи на посадку для рейсів, що не входять до Шенгенської зони, відокремлені від виходів на посадку для рейсів, що входять до Шенгенської зони, паспортним контролем.

Карту терміналу можна завантажити на сайті аеропорту.

Трансфер між рейсами

Тревізо є популярним аеропортом для лоукостів, і багато мандрівників здійснюють тут пересадку між двома окремими рейсами.

Однак аеропорт не пристосований для прямого транзиту, тому вам завжди доведеться вийти в громадську зону, піднятися на ескалаторі на 1-й поверх і знову пройти контроль безпеки.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".