Air Baltic брифінг

Air Baltic - De Havilland DHC-4

На рейси AirBaltic ви повинні зареєструватися окремо онлайн або через кіоски в аеропорту. Реєстрація на стійці реєстрації в аеропорту платна.

Реєстрація онлайн

З комп'ютера чи мобільного телефону, зареєструватися онлайн легко і швидко. Перейдіть на airbaltic.com/check-in і за кілька кроків ви отримаєте свій посадковий талон. Роздрукуйте його або збережіть на своєму мобільному телефоні. Покажіть QR-код співробітникам аеропорту на екрані вашого телефону.

Все ще шукаєте готель? Подивіться тут

Онлайн-реєстрація доступна за 36 годин до 60 хвилин до вильоту. Якщо у вас бізнес, класичний або оплачений вибір місця, ви можете зареєструватися за 5 днів (118 годин) до вильоту.

Будь-який зареєстрований багаж буде безкоштовно доставлений до стійки здачі багажу в аеропорту.

Кіоски самостійної реєстрації

У ризькому RIX та копенгагенському CPH airBaltic пропонує власні кіоски для самостійної реєстрації. Введіть свій номер бронювання квитка, прізвище та ім'я, і протягом хвилини ви завершите процес реєстрації, а кіоск роздрукує ваш посадковий талон.

Реєстрація через кіоск безкоштовна, а останній варіант реєстрації - за 40 хвилин до вильоту.

Реєстрація в аеропорту

Реєстрація на стійці реєстрації доступна за окрему плату 35 євро. Для пасажирів вона безкоштовна:

  • Бізнес та Класичного класу
  • з дітьми до 2 років
  • у складі групи
  • з код-шерінговим квитком іншої авіакомпанії

Якщо ви здійснюєте пересадку в аеропорту Риги і не маєте посадкового талону на стикувальний рейс, ви можете отримати його на стійці трансферу за 30 хвилин до вильоту. Мінімальний час пересадки в Ризі становить 45 хвилин.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".