Air Baltic послуги на борту

Air Baltic - De Havilland DHC-4

AirBaltic - типова лоукост-авіакомпанія з точки зору послуг. Безкоштовні закуски в польоті не пропонуються, як і інші послуги.

Харчування на борту

Ви можете придбати закуски з бортового меню, а ще краще - заздалегідь замовити їжу. Харчування AirBaltic виділяється на фоні сірих пропозицій авіакомпаній і є одним з найкращих, які ви можете скуштувати в повітрі.

Все ще шукаєте готель? Подивіться тут

Наприклад, авіакомпанія пропонує сюрпризи для ваших коханих у вигляді букета троянд, макарунів з просекко, шоколадного торта тощо.

Стандартні страви, що подаються в меню, включають варіації від стейків до морепродуктів і сніданків "шведський стіл". З усім меню можна ознайомитися на сайті airbalticmeal.com.

Економ-клас

Варто згадати і підкреслити той факт, що airBaltic пропонує пасажирам чудовий простір для ніг навіть в економ-класі. Особливо в порівнянні з іншими лоукостерами.

Інтер'єр пофарбований у світло-зелений колір зі світлодіодним підсвічуванням.

IFE

Не чекайте на бортову розважальну систему на рейсах airBaltic. Є мініатюрні екрани над головою, які служать лише для моніторингу польоту і положення літака на карті.

Бізнес-клас

Авіакомпанія також пропонує подорожі преміальним бізнес-класом. Через характер коротких і середніх рейсів, ви не можете очікувати повноцінного бізнесу, але з огляду на можливості, ви будете задоволені.

У бізнес-класі, який відокремлений перегородкою від економ-класу, стандартні крісла розраховані на 6 осіб. Під час польоту подаються прохолодні напої, див. вище.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".