SATA Air Acores багаж

Dash 8 q-400 в аеропорту Понта-Делгада

Подорожуючи з SATA Air Acores, ви завжди маєте право на безкоштовне перевезення зареєстрованого багажу та ручної поклажі на міжострівних рейсах в межах Азорських островів.

За межами Азорських островів кількість безкоштовного багажу залежить від обраного вами тарифу.

Ручна поклажа

Ручна поклажа завжди включена у вартість всіх тарифів на всіх рейсах у кількості 2 місць. Загальна вага не повинна перевищувати 8 кг.

Максимальні розміри ручної поклажі, дозволені на рейсах SATA, є наступними:

  • 55x40x20 см
  • 40x30x15 см

Через обмежений простір у відносно невеликих літаках SATA Air Acores важливо суворо дотримуватися габаритів багажу, а у випадку їх перевищення - безкоштовно здати багаж на перевірку.

Валізи, які перевищують габарити навіть на кілька сантиметрів, просто не помістяться в салоні літака.

Зареєстрований багаж

Зареєстрований багаж завжди включений у вартість квитка на міжострівні рейси в межах Азорських островів. На всіх рейсах діє єдине правило, що багаж не повинен важити більше 23 кг.

На рейсах з Азорських островів на Мадейру та Канарські острови зареєстрований багаж не входить до найдешевшого тарифу "Простий". Найкраща ціна на зареєстрований багаж - на дорожчому тарифі "Базовий".

Порівняйте ціни на квитки на skyscanner.com

Багаж для дітей та дитячі коляски

SATA Air Acores перевозить коляски для маленьких дітей безкоштовно. Ви можете безкоштовно зареєструвати складну коляску, дитяче автокрісло або дорожнє ліжечко.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".