SATA Air Acores затримки та скасування рейсів

Dash 8 q-400 в аеропорту Понта-Делгада

Ваш рейс з SATA Air Açores було скасовано або затримано на 2 години або більше? Тоді ви маєте право на компенсацію до 600 євро на особу.

Ви можете звернутися за компенсацією безпосередньо до авіакомпанії або просто і безкоштовно до спеціалізованих агентств.

Подати заявку на компенсацію

Відповідно до Регламенту ЄС 261, компенсація застосовується до всіх рейсів, що виконуються SATA Air Açores, оскільки авіакомпанія зареєстрована в Португалії, країні-члені ЄС.

Затримка рейсу SATA Air Açores

Якщо затримка на виході на посадку становить 2 години або більше, SATA Air Açores зобов'язана надати вам безкоштовне харчування, пропорційне тривалості затримки.

Якщо затримка в аеропорту прибуття становить 3 години або більше, ви також маєте право на фінансову компенсацію в розмірі від 250 євро до 600 євро залежно від відстані між двома аеропортами.

Ви маєте право на фінансову компенсацію, тільки якщо затримка сталася з вини SATA Air Açores. Детальніше про це ви можете прочитати в статті Компенсація за затримку рейсу.

Відстань Затримка Компенсація
до 1 500 км 3h+ 250 євро - подайте заявку онлайн
1 500 до 3 500 км 3h+ 400 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 3h+ 300 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 4h+ 600 євро - подати заявку онлайн

Скасований рейс SATA Air Açores

Якщо ваш рейс скасовано SATA Air Açores більш ніж за 14 днів до вильоту, ви маєте право на безкоштовну заміну дати або відшкодування початкової вартості квитка.

Однак, якщо рейс скасовано менш ніж за 14 днів до вильоту, ви також автоматично маєте право на фінансову компенсацію в розмірі до 600 євро.

Знову ж таки, компенсація буде виплачуватися тільки в тому випадку, якщо авіакомпанія скасувала рейс, а не через непередбачувані обставини.

Куди звертатися за компенсацією

Ви можете вимагати компенсацію безпосередньо від авіакомпанії, використовуючи контактні дані, вказані на сайті: azoresairlines.pt/contact-us/claim.

Однак авіакомпанії часто намагаються уникнути компенсації і затягують розгляд претензії, ігноруючи та брешучи, тому звертайтеся безпосередньо до агентства.

Отримайте до 600 євро

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".