Christiansborg

Крістіанборг

Колишній королівський палац зараз слугує резиденцією данського парламенту, офісом уряду та музеєм. Він побудований на острові Слотсхольмен.

Переглянути готелі в центрі Копенгагена

Хоча Крістіансборг - це діюча резиденція парламенту та уряду, значна частина інтер'єру колишніх королівських покоїв відкрита для відвідувачів щодня.

Розкішний палац у самому центрі міста

Крістіансборг слугував королівським палацом і однією з головних резиденцій данських королів з початку 18 століття. Після двох масштабних пожеж наприкінці 18-го та в середині 19-го століть було збудовано так званий "Третій Крістіансборг", який стоїть і донині.

Будівництво розпочалося в 1907 році і було завершено в 1928 році. Палац побудований у стилі необароко і складається з декількох блоків будівель, а також королівського манежу зі стайнями для коней.

Єдиною вцілілою старішою будівлею є центральна палацова церква, датована 1826 роком, яка не постраждала від другої пожежі.

Крістіансборг сьогодні

Палацовий комплекс сьогодні розділений приблизно на дві половини.

Південна частина не відкрита для відвідувачів і містить данський парламент, урядовий офіс та Верховний суд. Північна частина все ще призначена для королівських потреб і частково перебудована під музей королівських покоїв.

Найбільшою визначною пам'яткою є королівські стайні та внутрішній двір, який досі використовується як тренувальний майданчик для коней.

Вартість вхідних квитків та години роботи

Колишні королівські покої наразі відкриті для відвідування:

  • Королівські приймальні
  • Королівська кухня
  • Королівські стайні
  • Палацова церква
  • Невелика частина руїн оригінального палацу

Відкрито щодня з 10:00 до 18:00, взимку години роботи скорочені, по понеділках не працює, див. офіційний сайт.

Ціни на квитки вказані нижче:

  • Руїни, Королівські стайні або Королівська кухня - кожен окремо - 60 датських крон
  • Королівські вітальні - 95 датських крон
  • Всі разом - 120 датських крон

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".