Nationalmuseet

Національний музей

Національний музей Данії є найбільшим музейним закладом країни і надає детальну інформацію про культурну історію Данії та світу.

Переглянути готелі в центрі Копенгагена

Музей є ідеальним місцем для відвідування в погану погоду, а також для всіх, хто хоче ближче познайомитися з історією Данії та скандинавських країн загалом. Головна будівля музею розташована на вулиці Стормгаде, прямо в центрі міста.

Виставки та цікавинки музею

Основна частина постійної експозиції охоплює понад 14 000 років історії Данії від льодовикового періоду до епохи вікінгів і до наших днів.

Данська культура і розвиток нації знаходяться в центрі уваги більшої частини постійної експозиції музею. Ви побачите археологічні артефакти, і дуже популярною частиною є зона, присвячена вікінгам, з великою кількістю об'єктів, включаючи кораблі вікінгів.

Загалом ви проведете в музеї близько півтори години.

Вартість вхідних квитків та години роботи

Музей відкритий з червня по вересень щодня з 10:00 до 18:00. З жовтня по травень - щодня, крім понеділка, з 10:00 до 17:00.

Вартість квитка - 120 датських крон, неповнолітні та діти до 18 років - безкоштовно.

Офіційний сайт та купівля квитків онлайн: en.natmus.dk.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".