Фонтан Гефіон

Фонат Гефіон

Великий і розлогий фонтан зображує Гефіон, норвезьку богиню дів і сільського господарства, яка веде за собою табун тварин. Ви також можете відвідати церкву Святого Альбана в безпосередній близькості.

Переглянути готелі в центрі Копенгагена

Ви знайдете фонтан у парку Лангеліні на кордоні між центром міста та районом Естербро, і ви пройдете повз нього на шляху до Русалоньки.

Історія та зовнішній вигляд фонтану

Фонтан побудований на сходах довжиною близько 30 метрів і є одним з найбільших у всій Європі. Фонтан зображує народження данського острова Зеландія, на якому розташоване місто Копенгаген.

На вершині стоїть богиня Гефьон, запряжена четвіркою волів, що тягнуть плуг. Зі скульптури вода падає 4 широкими каскадами в басейн біля тротуару.

Фонтан Гефіон був спроектований данським художником Андерсом Бундгаардом і побудований між 1897 і 1908 роками.

Як дістатися до фонтану?

Скульптура Геф'юн розташована біля входу до фортеці Кастелет, до неї можна дійти пішки від Нюхавна приблизно за 20 хвилин.

Приблизно за 30 метрів від фонтану знаходиться причал для автобусів Nordre Toldbod 991 і 992.

Менш ніж за 1 км знаходиться великий залізничний вокзал Østerport, де також зупиняються лінії метро M3 + M4 та автобусні лінії 23 і 27.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".