Пляж Лоту

Площа Лот

Любителям більш усамітнених пляжів сподобається північне узбережжя Корсики. Неподалік від більшого і відомішого пляжу Салечча ви знайдете менший пляж Лоту в пустельному ландшафті Агріатес, який прикрашає прозора бірюзова вода і дрібний білий пісок.

Виберіть готель біля пляжу

Незважаючи на свою віддаленість від цивілізації, пляж популярний і може бути досить переповненим у високий сезон через його обмежений розмір.

Купання та пляжні зручності

Море тут дуже чисте і спокійне, а вхід в нього дуже пологий і безпечний. Поруч ви знайдете невелику прісноводну лагуну і сухіший скелястий ландшафт з чагарниковою рослинністю, яка різко контрастує з яскраво-синім кольором води в морі.

Ви не знайдете тут жодних інших зручностей, немає ресторанів чи прокату шезлонгів, а у високий сезон зрідка з'являються продавці прохолодних напоїв, але обов'язково візьміть із собою запаси на цілий день перебування.

Як дістатися до пляжу?

Найпопулярнішим видом транспорту є регулярний пором з міста Сен-Флоран, який курсує на великому судні, що вміщує до 220 осіб. Послуга надається компанією Le Popeye, і є кілька варіантів на вибір:

  • Сен-Флорент - Лоту: 20 євро (липень, серпень, перший тиждень вересня) або 18 євро (квітень, травень, червень, решта вересня).
  • Комбо з пляжем Салечча: 35 євро (липень, серпень, перший тиждень вересня) або 33 євро (квітень, травень, червень, решта вересня)

Між пляжами Лоту та Салекча курсують лише невеликі моторні човни.

Альтернативний автомобільний маршрут пролягає по ґрунтовій піщаній дорозі і не рекомендується для звичайних автомобілів через великі вибоїни.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".